reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

troszkę smutniej...

madga

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2005
Postów
304
Dziś mam melancholijny dzień, pełen zadumy i smutku. Tak, to jeszcze boli a myślałam że po urodzeniu dziecka przejdzie w niepamięć... Dokładnie w ten dzień w 2002 i 2003 roku pożegnałam moje nienarodzone jeszcze maleństwa. To były okropne chwile, morze wylanych łez i straszny ból serca. Wiele zadanych pytań bez odpowiedzi: "dlaczego ja? gdzie są te małe istotki teraz? czy jest coś takiego dla nich jak niebo? czy mogę im zapalić świeczkę czy też to idiotyczne?". Było ciężko ale ten bół minął. Dziś cieszę się z tego, że mam tu przy sobie braciszkla tamtych maleństw i wiem, że tak widocznie być musiało. Cóż, to chyba nic złego, że myśli pozostały i w takim dniu ogarniają mnie wspomnienia?
Dziękuję ci Boże że dziś poza łzami nieszczęscia mogę również wylać łzę radości patrząc w roześmianą buźkę mojego synka!!!

Przepraszam was dziewczyny za ten post. Musiałam to z siebie wydusić...
 
reklama
madga nie wiem jak mam ci napisac
ale przykro mi z tego powodu nie wiem jak sie czujesz ale tylko moge ci wspolczuc i gratulowac ze jestes taka dzielna ::) ::) ::)
 
Magda, zawitałam do Was z października. Strasznie mi przykro! Napewno są pod dobrą opieką wśród innych aniołków.

Wspaniala że w ten trudny dla Ciebie dzień możesz tulić swojego ślicznego synka.
 
smutne...
ale i radosne, bo masz swoje długo oczekiwane szczęście teraz koło siebie
czekałaś długo i cierpiałaś bardzo
madzia jesteś silna i życzę Tobie z całego serducha, żeby nigdy nic już Was tam smutnego nie spotkało
wzruszył mnie Twój post, nawet nie jestem sobie w stanie wyobraxić co przeszłaś
ale wiem jak wspaniale jest być mamą i cieszę się, że zostałaś wynagrodzona takim ślicznym syneczkiem :)
 
madga moja siostra poroniła trzy razy i mam nadzieję i zawsze się o to modlę, że kiedyś jednak tak jak i Ty będzie mogła cieszyć się najbardziej naturalną rzeczą na świecie - macierzyństwem.
Często zastanawiam się co czuje gdy patrzy na mojego synka i wiem, że to boli, nie tylko ją, ale mnie też. Może pewnego dnia dobry Pan pozwoli osunąć od siebie ten ból i zesłać ten promyk i światło nadające sens dalszemu życiu kobiety.

Wszystkie jesteśmy z Tobą w tym dniu.
 
ja tez mam dzis taki dzien do dupy i chce mi sie wyc. jak wytlumaczyc facetowi ze poprostu nie mam sily na to wszystko ze z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej a on mi jeszcze doklada... poprostu czsem mam ochote wyjsc z siebie i stanac obok...
 
reklama
Madga bardzo ci współczuje i niewiem tzn. nie potrafie sobie wyobrazic twojego cierpienia :(
ale najwazniejsze że masz teraz pieknego i zdrowego synka
a swoje maluszki jeszcze kiedyś spotkasz :)
 
Do góry