reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

Ewunia, Bedismall do rodzenia JUZ ;-) Szybkiego i bezbolesnego!!!

Mamo
planujemy...to jedno z postanowien noworocznych...ale nic wiecej nie pisze...ciiii Ja zawsze na euro trafialam z porodem wiec mysle ze i tym razem bedziemy celowac zeby sie w euro 2012 wstrzelic ;-) :-D
 
reklama
Ewunia. Bedismal - ja mam takie doświadczenie,że jak któraś z forumowych dziewczyn pisała,że do porodu jeszcze ho ho, to zazwyczaj rodziła w ciągu najbliższej doby ;-)
 
witajcie mamuski kochane!!


EWUNIA,BADISMALL- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za poród na dniach-przybedzie nam parka na bb:-):-)

ZUZKUS- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby udalo sie wstrzelić w 2012:-D:-p:-D:-p

jak mi bedzie tak szlo jak idzie to moze bedziemy razem chodzic w ciąży albo Ty pierwsza:tak:

IWOSZ- cześć kochana..a Twoje maluchy zdrowe??

SEMPE- zdrowka dla dzieci i cierplowości dla Ciebie..

WERONICZKA- jak tam z mężem -pogodeni już??:happy:

PAWIMI,ANNA.S.EWUSEK,JOAŚ i reszta-hello i uściski!!
 
witam
Mała jeszcze spi:szok: niech spi to znak ze zdrowieje. Dziewczyny juz nie gorączkują i ten obleśny zielony katar zmalał, został jeszcze kaszel ale najgorsze jest to ze Młody przyszedł znów zawalony!!! zapchany nosek i kaszel, złapał od dziewczyn:no::no: kuźwa by to mać!

wczoraj po zebraniu masakra, 5 niedostatecznych, 1 nieklasyfikacje, zachowanie naganne, jest na wylocie...

Dziewczyny rodzić mi tu raz dwa!!:-D

Bedesmall to straszne co piszesz o tej trumnie otwartej, przecież to malutka istotka była:no:
 
Cześć wszystkim
Sempe nie zazdroszczę syna i problemów z nim. Trzymam kciuki za niego i za cierpliwość twoją do niego.

Dziewczyny wstał o 5 i ledwo patrze na oczy. Musiałam pomóc M przed wyjazdem. Już wyjechała aja z dziećmi do soboty jestem sama.
Dominik dziś usiadł na nocnik posiedzieć. Moze się przyzwyczai do siedzenia na nocniku, bo on odpampersowany juz od roku, tylko kupa to jest horror , niestety. Ale zobaczę może małymi kroczkami , polubi nocnik. sedesu też sie boi , a siusia na stojącą wiec z tym nie ma problemu.
oczywiście po tych paru pracowitych dniach dziś mam lenia, nic mi sie nie chce:)P
 
Hej dzieczynki.

mamo tak pogodzeni już jesteśmy z mężem :) Dzięki że pytasz.
sempe współczuję tych kłopotów z synem.
bedesmal okropne jest to co piszesz o tej trumnie. A powiedz wiesz dlaczego rodzice podjęli taka decyzję z tą trumną? Ja chyba nie miałabym na tyle siły żeby ogladac własne dzieciątko w trumnie:(
 
SEMPE- kurka siwa..niewesola sytuacja z synem :((
uparciuch jeden no-tyle czasu...juz myslalam ,ze troche odpuści..
no a Mlody jak z katarem to pokrop Mu na ubranko olejek mietowy lub eukaliptusowy lub Olbas bedzie wdychal podczas zabawy i zawsze to troche udrożni nosek...

AZILE- dzis znów moze być Swiatowy Dzień Lenistwa-jak chcesz:))))
wspolczuje samotności do soboty...wiem są dzieci ,ale jak mąż wyjezdza to wiadomo...

podaj kakao :))

WERONICZKA- witaj ,super,ze pogodzeni :))
milego dnia :)
 
A dziś idę na wizytę do psycholig dziecięcego bo Staś ostatnio zaczął okropnie kłamać. Ciągle kłamie a winę zwala na innych. Potrafi iść w zaparte wymyślając historyjki uwiarygodniające jego kłamstwa. Nie potrafię sobie z tym problemem poradzić i wydaje mi się że warto poradzić się specjalisty zwłaszcza że ta Pani do której idę to naprawdę mądry człowiek:)
 
Hej dziewczyny!!!

Iwosz coś jest w tym co napisałaś:-D bo od wczoraj od 21 do 5 rano nie spałam bo miałam skurcze, a że dzisiaj akurat jest jedyny dzień kiedy położnej nie ma bo jest w Warsdzawie w ministerstwie to leże do góry brzuchem i zaciskam nogi żeby wytrzymać do jutra!!! hhahaha:-) Już się wczoraj tak wystraszyłam że o 23 wzięłam kąpiel a mąż dopakował do torby parę rzeczy na wypadek gdyby rozkręciło się bardziej.
Teraz też mam pojedyncze skurcze ale to już nie to co w nocy- co 5-6 min
Jak chcemy rodzić w domku to musimy wytrzymać do jutra!!!
Zuskus mocno zaciskam kciuki żeby się wam udało:-)
Weroniczka no to masz problem. Myślę że bardzo dobrze że zabierasz go do specjalisty:tak:
Sempe szczerze współczuję... Niestety wygląda na to że czasem mamy nmiewielki wpływ na to co wyprawiają nasze dzieci... Zyczę ci dużo siły żeby to przetrwać
no i jeszcze raz zdrówka dla twoich dzieciaków!!!
Azile super że ci siusia na stojąco, Jak go tego nauczyłaś i to jeszcze tak dawno temu? I ja też mam lenia. Ta pogoda dobija nic się człowiekowi nie chce....
Bedismall co u was??? Może ty rozpakowana?
Joaś jak twoje maluchy???
mama co słychać? ciągle kciuki zaciśnięte za wasze starania!!

Usciski dla wszystkich
 
reklama
Dzięki Ewunia. Ja szczerze mówiąc trochę czuję się nielojalna wobec synka bo on nie wie że tam idę i że będę z kimś obcym rozmawiać o jego problemach. Ale wiem że to dla jego dobra. Przecież chcę żeby był dobrym, mądrym człowiekiem w przyszłości.
 
Do góry