reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tsh początek ciąży

reklama
Tsh, spadło do 2.2 ciekawe,czy bede musiala dalej brac ta sama dawke ,czy większa, za to ft 4 wzrosło, o co z tym chodzi nie rozumiem, a to APTT jest dobre?
IMG_20180831_123527.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180831_123527.jpg
    IMG_20180831_123527.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 2 321
Tsh, spadło do 2.2 ciekawe,czy bede musiala dalej brac ta sama dawke ,czy większa, za to ft 4 wzrosło, o co z tym chodzi nie rozumiem, a to APTT jest dobre?Zobacz załącznik 893440
Ja też tsh miałam 2.2 tylko właśnie ft4 bede robić na następną wizytę. Mi kazał zostać przy 50tce.
Przeciwciała masz super wynik. Ja mam zawsze koło 100 a po porodzie miałam 1300 takie miałam zapelnie tarczycy. Wiec sie ciesz;)
 
Ja też tsh miałam 2.2 tylko właśnie ft4 bede robić na następną wizytę. Mi kazał zostać przy 50tce.
Przeciwciała masz super wynik. Ja mam zawsze koło 100 a po porodzie miałam 1300 takie miałam zapelnie tarczycy. Wiec sie ciesz;)
To super pocieszylas mnie, ja biore tabletki od 6 sieprnia to w sumie nie dlugo, moze jeszcze zmaleje, a na to ft 4 moze wagi tak nie przywiązywać jest troche ponad normę to pierwszy trymestr ,nie raz w labo różnie im wychodzi
 
To super pocieszylas mnie, ja biore tabletki od 6 sieprnia to w sumie nie dlugo, moze jeszcze zmaleje, a na to ft 4 moze wagi tak nie przywiązywać jest troche ponad normę to pierwszy trymestr ,nie raz w labo różnie im wychodzi
Przy dość dużym ft4 powinno tsh jeszcze ci spaść bo na zmiane dawki leków najpierw reaguje ft4. Dlatego mi w ciąży bada endo potem już same ft4
 
reklama
Do góry