reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

jagoooodka ja wybierałam dzisiaj spośród 18 (wg miśka identycznych) zdjęć jedno, zeby sobie na n-k dodać... dodałam co prawda a co mi tam... ja mam 165 :cool2: jak stanę przy moim bracie (202cm), tacie(195cm), mamie (185cm) i ojczymie(193cm) to na prawdę wielka jestem... ale w obwodzie :-D
 
reklama
jagoooodka to równego wzrostu jesteśmy :-D Lubię tak nie być sama ;-)
Małż jak chce mnie pocieszyć, to mówi, że to dlatego, że taka mała jestem, tak widać te dodatkowe kilogramy. Dziękuję bardzo za takie pocieszenie ;-)
 
Tak sobie czytam co piszecie i aż się boję iść 15 do gina hihihi ja na +8 i jak tu piszecie że po 60 już jesteście to ja już po 70-tce :-) a tu jeszcze w środę jadę do mamy w piątek ślub szwagierki a weekend kuchnia teściowej - oj będzie się działo :-D mam nadzieję że po ostatniej wizycie w kuchni rodzicielki i teściowej waga mi się nieco zatrzymała :-D:-D a jeszcze dodam że razem ze mną rośnie i mój mężu, czy wy też zauważyłyście taki objaw? :-D:-D
 
Soyoo ja też rosnę razem z moim M. I też już jestem po siedemdziesiątce i na plusie osiem.Nigdy w życiu tyle nie ważyłam a to już czwarta ciąża
 
Sześćdziesiątka już za mną od kilku tygodni. Ogólnie już 11 kg na plusie.
Lepiej mi się zrobiło, jak przeczytałam, że nie tylko u mnie :sorry:
Co do komentarzy o wielkości brzucha - to nie znoszę :crazy: I porównywania "A ona to już nie długo rodzi, a brzuch ma taki jak ty" No i co mam zrobić? - paskiem się ścisnąć? :angry: Pewnie, że zgrabniej wyglądają ciężarówki z małymi brzuszkami, ale nie każda ma to szczęście :-p
Wiola tekst nieprzeciętny :-D
ja dla odmiany dowiedziałam się od teściowej ,że głodzę dziecko, bo mam mały ,według niej, brzuszek.Następnym razem przed wizyta wsadzę sobie dodatkowo poduchę pod bluzkę i będzie spokój:no:
 
U mnie 8 kilo na plusie. Zgodnie z normą o ile dalej nie poleci za szybko. Staram się odżywać prawidłowo. W pierwszej ciązy przytyłam 18 kilo z czego pierwsze 5 w pierwszym trymestrze (zagrożona ciążą leżenie i obżeranie się) i po porodzie zostało mi jakieś 8 więcj niż przed ciążą. Do swojej wagi wróciłam dopiero po roku czyli jak przestałam karmić piersią i gdy wróciłam do pracy. Karmienie piersią w moim przypadku odchudzająco nie zadziałało a do 5 m-ca syn był wyłącznie na piersi. Teraz bardziej sie kontroluję.
 
henrietta5 pozwól, że ją wyśmieję...

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

ty wyrodna matka jesteś po prostu... :-D
 
reklama
empolan mój wie, że chyba oczy bym wypłakała i nos by mi odpadł od smarkania, jakby dał do zrozumienia, że widać kg :-D dlatego mówi do mnie groszku :-D
A to z tego kawału, pewnie znacie:

Przyjeżdża kobieta z Ameryki na targ i pyta:
- a co to takiego? (pokazuje gruszkę)
- to jest gruszka proszę pani...
- gruszka?? Taka mała?? U nas w Ameryce to są taaaakie ogromne gruszki!
- a to, co to jest? (pokazuje jabłko)
- no przecież to jabłko zwykłe jest!
- jabłko? To ma być jabłko? Takie malutkie?? U nas w Ameryce to są dopiero jabłka!!
- a to co to jest? - pyta po raz kolejny pokazując arbuza
Facet nie wytrzymał i mówi:
- A to proszę Pani to GROSZEK jest!! :-D:-D:-D
 
Do góry