reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tylko dla dwupaków :D

Sunset, ja miałam wywoływany poród i bóle były do przeżycia. Co prawda już przy 3-4 palcach prosiłam o znieczulenie, (którego mi nie podali) ale z perspektywy czasu myślę, że dałabym radę. Przy 4,5 palca zrobili cesarkę. Tak więc nie taka oksytocyna straszna jak ją malują :-D
 
reklama
W sumie bolu sie az tak nie boje.. po prostu chcialabym juz poprzytulac mojego maluszka i miec pewnosc ze jest zdrowy. Dzisiaj minelo 9 dni od terminie i nic nie wskazuje ze bede rodzic. W przyszly wtorek dopiero podejma decyzje co dalej, a sama wiesz dobrze ze czekanie meczy nie tyle fizycznie co przede wszystkim psychicznie. No nic jeszcze chwilke.. musze wytrzymac!
 
sunset - bardzo długo cię trzymają. U mnie lekarz zadecydował o wywoływaniu na tydzien po terminie (na szczęście mały się zdecydował opuścić lokal na parę godzin przed eksmisją;-)). Nie boisz się, że to za długo i możesz mieć już stare wody albo zatrucie ciążowe?

naila - super szybki poród, GRATULACJE!!!
 
reklama
Do góry