Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Wiesz Pati, taka sałatka to mi się kojarzy z dzieciństwem. Mama często nam robiła, tylko dodawała jeszcze ogórka. Wcale mnie to nie dziwi, że lubisz.:-)
Irmaa, moj Najmilszy dziekuje Ci bardzo za przepis na pomidory pod pierzynka - wcinal, az mu sie uszy trzesly A Sylwii dziekuje za podpowiedz z oliwkami. Kupione
Wlasnie, Sylwia, WLASNE pomidorki dojrzale na sloncu.... Oj, marzy mi sie, marzy.... Cale dziecinstwo takie jadlam i nie jestem w stanie przyzwyczaic sie do tego czegos, co teraz sprzedaja w sklepach.... W ogole to dla mnie nie ma smaku pomidora :-(