reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Wy już tyle badań macie po robionych, a ja po pierwszej wizycie nawet nie dostałam skierowania na badania :/ jakieś to dziwne teraz.

W pierwszej ciąży od razu dostałam skierowania - a teraz jakoś olewawczo lekarka mnie po traktowała. Jak teraz nie będą chcieli mi dać - to się upomnę o nie !!!

Dziunka24 - ja też mam problem z wybraniem lekarza, w poniedziałek się przekonam czy u niego dostanę.
 
reklama
No więc ja już po wizycie.
Ciąża jest młodsza niż wynika z obliczeń, jest dokładnie 4w6d. Tak myślałam, że tak będzie bo przytulanki były przed terminem kiedy powinnam dostać @. Serduszka jeszcze nie usłyszałam, muszę czekać do następnej wizyty. Ale pęcherzyk ma się dobrze, ładnie się zagnieździł :)
Termin na 23 lutego :)
 
No i ja w koncu jestem po pierwszej wizycie.
Dzidzia ma sie dobrze, serduszko ladnie bije:-)

Jestem bardzo, bardzo zadowolona z wizyty. Trwala prawie godzine, pytania byly doslownie o wszystko.
Dostalam skierowanie na ogrom badan w tym badan prenatalnych, ale te mam dopiero zrobic na poczatku sierpnia. Na szczescie od 35 r.z. badania prenatalne sa gratis.

A moja pania doktor jestem zachwycona, zadzwonila do mnie dzis rano (a dzis wolne, bo Boze Cialo), ze zapomniala mi powiedziec o jedynym badaniu (wczoraj bylam u niej jako ostatnia pacjenta, byla zmeczona i zapomniala...). Kazala mi jutro szybciutko zrobic poziom progesteronu, jutro mam jej wyslac wyniki smsem.
Jestem w szoku. Myslalam ze takich lekarzy juz nie ma :-)
A ten poziom progesteronu musze zrobic bo w poprzedniej ciazy mialam zatrucie ciazowe, wysokie cisnienie.

Troche mnie nastarszyla, wiek, ostatnie przejscia w ciazy... mam dmuchac na zimne...
 
Ostatnia edycja:
a ja sie zastanawiam, czy nie moge poprosic mojego rodzinnego o skierowanie na te wszystkie badania?? no bo wyjdzie troszke za nie, a to dopiero poczatek. Jutro mam zamiar zroobic wszystkie
 
reklama
a ja sie zastanawiam, czy nie moge poprosic mojego rodzinnego o skierowanie na te wszystkie badania?? no bo wyjdzie troszke za nie, a to dopiero poczatek. Jutro mam zamiar zroobic wszystkie

Powiem szczerze, że ja też się nad tym zastanawiałam a np. badanie na toxo na te dwa odczynniki to 50zl a ile tych badań?! Raz byłam u rodzinnej po poronieniu, żeby dała mi skierowanie na badanie tarczycy (u mnie w domu wszyscy mają z nią problem)- dała mi bez niczego. Ale teraz jakby poszła do niej z listą badań to jakoś wątpie... może ktoś tak chodził?
Ja chodzę prywatnie do gina.
 
Do góry