reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

LucyLu

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Maj 2012
Postów
80
Miasto
Irlandia
Relacje po wizytach u lekarzy.

Bylam na pierwszej wizycie w szpitalu w srode 13.06.12. W zwiazku z wycinanymi komorkami rakowymi lekarze chcieli wczesniej zrobic usg, bylo dopochwowe.

Wszystko ok, widzielismy fasolke na monitorze, silne bicie serduszka, nastepne usg dopiero w sierpniu :-)
 
reklama
Wróciłam od lekarza. Zrobił mi usg, ale nie widać jeszcze zarodka, powiedział, że endometrium mam piękne ciążowe, beta ładnie przyrosła na tych wynikach, pogratulował. Za trzy tygodnie mam przyjechać na usg. Dał mi duphaston dalej, tylko teraz 3 x 1 i luteinę dopochwową 2 x 1. Mam odstawić metformax (bo brałam). Na kolejną wizytę mam zrobić mocz, morfologię i glukozę na czczo (mam problemy z insuliną stąd tak wcześnie to badanie)
 
jagódka jak już ginek gratuluje to i ja serdeczne gratulacje składam:) teraz pozostaje czekać, żeby na następnym badaniu fasoleczka się pokazała:-)
 
LucyLu - gratuluję udanej wizyty :-)
jagódka - tobie oczywiście również :-) Mam nadzieję, że już się tak bardzo nie będziesz stresować.

Ja też już jestem po wizycie :-):-):-) Widziałam mojego Malutkiego Człowieczka i jego ślicznie bijące serduszko :tak: Mierzy 8,7 mm :-). Lekarz określił ciążę dokładnie tak, jak wcześniej sama obliczyłam. Termin porodu 2 lutego 2013, na dzień dzisiejszy jestem w 7 tygodniu i 1 dniu ciąży :-).
Dostałam witaminki zwące się LadeeVit i już nie mam brać dodatkowego kwasu foliowego, bo on już jest zawarty w tych kapsułakch. Kolejna wizyta 9 lipca :-). Mam sie stawić z kompletem badań krwi i moczu.

Trzymam kciuki za kolejne pierwsze wizyty Lutówek :tak:
 
Ja też po wizycie:-) Jest mały zarodeczek umiejscowiony wysoko w macicy- więc prawidłowo:-) Póki co pani doktor jeszcze nie gratulowała, bo powiedziała, że jeszcze za wcześnie, ale mam myśleć pozytywnie, bo wszystko jest na dobrej drodze. Mam teraz dużo wypoczywać, nie szaleć ze sprzątaniem, bieganiem:baffled: Raczej leżeć z książką na kanapie i relaksować się ;-):-) Druga wizyta 2.07 :-) Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze:tak: No i też 3x2 Luteina przez tydzień a później 2x2 no i kwas foliowy i magnez na stres:-)
 
No też się cieszę :-D Mam nawet 3 pamiątkowe fotki;-):-D Ja mam wizytę 2.07 i może też już zobaczę moje małe serduszko kochane:-D Tobie też życzę żebyś je zobaczyła :-) Może podzielimy się wrażeniami..?;-):-D Pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Termin wg OM wyliczony przez doktora to 12.02
Pęcherzyk z zarodkiem widoczny na USG
26.06 idę po zwolnienie i w szpitalu dr podglądnie czy pika "serduszko"

Dostałam do zrobienia cala listę badan
morfologia
mocz
glukoza
gr krwi
HIV
toksoplazmoza
VDRL
Anty HCV
HBS antygen

nastepna wizyta w gabinecie 16.07

dr polecil tez brac PregnaPlus
 
Do góry