reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

super - cieszę się bardzo, że wszystkie wizyty takie pozytywne!!!
mam nadzieję, że jutro dołączę do szczęśliwego grona...
 
reklama
Ja jestem świeżo po założeniu karty ciąży. Dzisiaj rano byłam na badaniach krwi. W chwili obecnej jestem na zwolnieniu i mam leżeć. Mam stojącą pracę i przed ciążą miałam bardzo niski progesteron.
Zresztą teraz mam schizy bo boli mnie głównie z prawej strony i naczytałam się za dużo o ciąży pozamacicznej ;/
u Nas w przychodni w gabinecie nie ma usg i trzeba zapisywać się z wyprzedzeniem.
Masakra jak będę sobie ciągle coś wymyślała xD
 
witajcie

wczorajsza wizyta była szybka ale i owocna.
dostałam skierowanie na całą mase badań i miałam usg

zarodek ma 0,8 cm i jest to 7 tydzień czyli wszytsko się zgadza
serduszko bije jak szalone

nastepna wizyta dopiero 6 sierpnia :)
 
na-cik gratulacje i odpoczywaj. Wiesz zawsze lepiej dmuchac na zimne, zwlaszcza w ciazy, nie wymyslasz, po prostu sie marwtisz a to jest naknajbardziej normalne. Ale bedzie dobrze !

Lady super wiadomosci! ciesze sie bardzo!
 
Lady bardzo się cieszę, że wszystko dobrze:-) Zazdroszczę, że widziałaś już małe serduszko;-):-) To musi być niesamowity widok:-D
na-cik słuchaj rad lekarza, a wszystko będzie dobrze:-) relaksuj się i myśl pozytywnie:-) ja też mam teraz tylko i wyłącznie wypoczywać i niczym się nie stresować:-)
 
zazdroszczę bijących serduszek
ja wizytę mam 28.06. termin wyliczony przeze mnie to 18.02:)
zastanawiam się czy lekarz nie będzie chciał mnie od razu na zwolnienie wysłać? pierwsza ciąża-poronienie, druga- krotny pobyt w szpitalu z plamieniami, w drugiej ciąży byłam na l4 od 7 tc
 
przyznaję, że jak zobaczyłam serduszko i usłyszałam, że wszystko jest ok i mam żyć normalnie to kamień mi spadł z serca :)

trzymam za Wasze wizyty :) :)
 
Witajcie byłam dzisiaj na wizycie. Dzidzia jest zdrowa ma 12mm zgadza sie z data miesiaczki 7t6d. Widziałam bijace serduszko. Jedyna zła wiadomość to to że mam jakąś infekcje i mam smarowac clotrimazolum
 
reklama
Hej dziewczyny
Byłam dzisiaj z mężem na usg. Wczoraj wieczorem miałam ostrą schizę i postanowiliśmy nie czekać.
Po usg mieszane uczucia.
Pęcherzyk ma 7mm ale nic w nim nie widać. Ani zarodka ani ciałka żółtego a tym bardziej bijącego serduszka.
Pani doktór powiedziała,że albo ciąża jest młodsza. Albo pęcherzyk jest pusty ;/
Mam teraz czekać.
Mam nadzieje...ale chyba tylko dzięki mężowi.
Chyba zostaje mi trzymać kciuki.
 
Do góry