reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania ciążowe

Jestem na podobnym etapie ciąży i też jak na razie powyciągałam ze wszystklich spodni paski (a ja chudzina jestem, więc prawie w każdych je miałam), ale jeszcze z 2 tygodnie i to już nie wystarczy.

Doradzą Ci babki w sklepie. Tyle, że ceny są kosmiczne:p QUOTE]

No to fakt- moim zdaniem nie warto kupować w zwykłych sklepach. No chyba, że coś na super okazję. Za długo w tym nie pochodzisz, a wydasz kupę kasy. :baffled:



Wow a co to takiego te pasy ciążowe????? :eek::eek::eek:


Ja będę się ubierać na Allegro. Ceny znośne. Za nowe rybaczki i spodnie ciążowe można dać 20-40 zł. To myślę cena w miarę- nie wygórowana. Poza tym tuniczki, bluzki, sukienki w podobnych cenach. KAżdy znajdzie coś dla siebie. No a w zwykłym sklepie- ceny kosmiczne. :eek:

Kochana ja kupiłam spodnie ciążowe za 145zł i wiem, że na długo mi właśnie starczą bo mają pas z regulacją, rośnie razem z brzuszkiem:-) Do końca ciąży bez problemu w nich podreptam a co ważne będą jeszcze na drugą ciążę:-) Spodnie warto kupić porządne, nawet jak mają być drogie, ale to moje zdanie;-) A tuniczki, bluzeczki to ogólnie są dosyć tanie w porównaniu ze spodniami:-)
 
reklama
No ja kupiłam drogie, trochę żałuję, ale wyglądają modnie, noszą się wygodnie no i po ciąży można nosić : ) cieplej będzie na zimę w nery :) nie wyglądają zupełnie jak się zasłoni gumkę na ciążówki :)
 
Kochana ja kupiłam spodnie ciążowe za 145zł i wiem, że na długo mi właśnie starczą bo mają pas z regulacją, rośnie razem z brzuszkiem:-) Do końca ciąży bez problemu w nich podreptam a co ważne będą jeszcze na drugą ciążę

Mi chodziło raczej o to, że 9 m-cy to krótko na takie spodnie :-). No ale wybór każdego :-).
 
Ja dzisiaj bylm w sklepie ciazowym w galerii w lodzi, wiec w ogole pani sie zdziwila ze dla mnie ;) , potem sie zdziwiła ze 4 miesiac, a potem jeszcze raz ze blizniaki hehe, generalnie powiedziala ze czasami takie male rozmiary spodni sie zdarzaja ale rzadko wiec moze poszukam w innym skleie albo na allegro, choc wole sobie osobiscie przymierzyc w sklepie zanim cos kupie. Bylam tez w H&M jest tam regł z ubraniami dla kobiet w ciąży ale rozmiarówka 42, 44 ... wiec ja z moim 34/36 nie mam tam co szukac. Ale z racji zdanego egzaminu kupilam sobie pare sukieneczek i bluzke
https://www.babyboom.pl/forum/[URL=...s/img31/dsc01459c.jpg/1/w1536.png[/IMG][/URL] https://www.babyboom.pl/forum/[URL=.../img269/dsc01460u.jpg/1/w1536.png[/IMG][/URL]
 
bardzo ladne :) ale ty z takim rozmiarem to wiecej kupisz normalnych tuniczek niz ciazowych bluzeczek !!! ale spodnie to juz klopot !!!

ja mam problem zwykle w ta druga strone - 44 to teraz moj rozmiarek ...
 
no wlasnie nie bylam w CA bo przeszlam polowe galerki i sie zmeczylam jakos tak mnie troche brzuch zaczol bolec wiec wróciłam do domku, ale nastepnym razem zajrze moze cos sie trafi, bo poki co mieszcze sie w swoje spodnie jeszcze, jak stoje to jest git ale jak siedze to musze rozpinać hihi
 
Hehe, Marta mam ten sam problem co Ty. Wszystko mi z pupy zlatuje przy przymiarkach spodni, nawet zwykłych rybaczek. A bluzki to już prędzej z kuli dużego biustu, ale i z nimi mam czasem problem bo są za duże. Jestem wąska w ramionach, mam duży biust, małą pupę i niski wzrost hehehe:) No i bioder brak w zasadzie:p

Ps. Ubrania śliczne!!!
 
reklama
Hehe, Marta mam ten sam problem co Ty. Wszystko mi z pupy zlatuje przy przymiarkach spodni, nawet zwykłych rybaczek. A bluzki to już prędzej z kuli dużego biustu, ale i z nimi mam czasem problem bo są za duże. Jestem wąska w ramionach, mam duży biust, małą pupę i niski wzrost hehehe:) No i bioder brak w zasadzie:p

Ps. Ubrania śliczne!!!

ja mam skrajnie odwrotny problem ... spodnie jakkolwiek w pasie sa zwykle dobre (przed ciaza) tak w udach za waskie i ZAWSZE za dlugie !!! ciagle musze szukac takich modeli ktore mozna bezkarnie skracac bo inaczej idiotycznie wygladaja ... ale przed ciaza luzem w 42 wchodzilam ... gorzej z Górą !!! w pasie 42 a w biuscie mialam problem zapiac sie w 44 !!! masakra a jak mi teraz urosl jeszcze to wole nie myslec !!! wchodza w gre tylko bluzki bez rozpinania na biscie bo przynajmniej sie dopasuja ale nie rozlaza sie na boki !!!!
 
Do góry