reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

reklama
Monika!Prześliczne ubranka!!!!! Cudowne!!! Ja też już kupiłam śpioszki na 56cm. Maja mojej przyjaciółki (doświadczona położna) radzi mi, abym kupowała ciuszki na 62cm, bo i ja i mąż jesteśmy wysocy, poza tym podobno teraz rodzą się długie dzieci, no i jeszcze jedno = lepiej, by dzieciątko miało ciut dłuższe ciuszki, niż od razu na starcie za małe... Jak sobie to przemyslałam, to przyznałam jej rację...
Zamówię na allegro przepiękne wyprawki, wezmę rozmiar 56, najchętniej kupiłabym już wszystko i pławiła się w ciuszkach. I tak te co mam ciągne oglądam i wyobrażam sobie moje kochane dzieciątko - jeszcze tyle czasu.... nie mogę się już doczekać, by je ucałować i przytulić i powiedzieć: "to ja... twoja mama..." Strasznie tęsknię za moją dzidzią... :)
 
Osinka, tez Ci radze rozmiar 62, ponieważ dzidzi bardzo zybko rosnie, mók Piotruś miał 53 cm, po miesiącu wiekszość 56 była za krótka... a Piotruś był malutki jak się urodził, kolezanka teraz urodziła chłopaka 4 kg i 58 cm... żaden ciuszek 56 nie wchodził w rachube juz na samiutkim poczatku :)
 
Dziękuję za info!!! Jak to dobrze mieć wokół siebie doświadczone osoby! Nakupiłabym niepraktycznych rzeczy, a tak - pełen profesjonalizm. 8) ;)
 
a ja nie moge rozpieszcaćsię kupowaniem ciuszków dla dzidzi, bo mam po Piotrusiu i szkoda mi kasy (bo cos ostatnio krucho) ale jak idę do hurtowni na zakupy z Piotrkiem to za kazdym razem stoje przy półeczkach i nie moge się oderwać :)

ale jak okaże się że to dziewczynka to kupie sukieneczkę ;)
 
Pytia, skontaktowałaś się ze sprzedawcą? moze wymieni albo odda kasę, a jak nie to negatyw, ja się jeszcze nie naciełam na nieprawdziwe opisy, ale dwie sy\ukienki kupiłam stanowczo za duze i muszę je wystawić a jedna za mała (w klatce piersiowej - zapomniałam ze ta rosnie ;) ) ale spodenki i zluzeczki mam super

w szczecinie kupiłam sobie nowa sztruksową sukienke i na razie koniec, aha jeszcze musze kupic rajstpy i stanik, a w naszym h&m nie ma działu mama:(
 
reklama
Skoro nie chcecie wstawiać zakupionych ubranek ciążowych, to ja się pochwalę :). Z chęcią odkupiłabym ten komplecik od osoby, która mi go pożyczyła, ale mnie nie stać :( i ciężko będzie mi się z nim rozstać pewnie :)

 
Do góry