reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

reklama
Azik, fajna sukienka.A jeszce fajniejszy Piotrus:)Ciekawe czy bedziesz miala dziewczynke do pary?
Ja tak jak Anik chodze zazwyczaj w spodniach. Jak na razie kupilam spodnie ale jesli znajde tanio spodniczke lub sukienke to moze sobie kupie.Tylko zaczekam az sie zrobi chlodniej bo w grubych rajstopach nie bedzie widac wlosow ktore rosna mi na nogach w zastraszajacym tempie-musialbym golic codziennie.
Anik mam nadzieje ze przywioza Ci fajne ciuszki. Moje spodnie jak na razie naprawde bardzo wygodne.
 
Ja sobie wczoraj kupiła sweterek na zimę. Nawet nie tyle ciążowy, ale dość obszerny i naciągliwy, także powinien wystarczyć. Jakoś nie mogę dostać żadnej fajnej bluzeczki. Mam tylko jedną, ale jest cieniutka i za chwilę będzie mi już w niej zimno.
 
Ale i tak ja jestem najlepsza ;) Zamówiłam sobie spodnie na Allegro i dstałam je - po prostu cudo... Ale Ja - byłam na nie tak "Napalona", że się wcześniej nie zmierzyłam i są o 7 cm za krótkie  ;D  ;D  ;D Śmiechu warte. Dałam je znajomej krawcowej z dopiętą karteczką n"Asiu zrób cuda - wydłuż je o 7 cm (nie wiem jak) ". Ehhhhhhh... Miejmy nadzieje, ze z niej zdolna dziewucha ;)
 
ja juz nie wiem co z tym małym szatankiem robić...
nie mam siły
to najbardzioej żywe stwirzenie jakie znam ;)

dzisiaj poprzestawiał swoje mebeli i zrobił sobie tor przeszkód...
dziwię się że ma tak mało guzów...
 
reklama
Do góry