reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka naszych Maluchów

oj, forever - ale oboje mają po kilka par i oczywiście na chłodne dnie jak najbardziej się przydają:tak:no i Ninka sama się domaga, bo chce np. kieckę włożyć:-)bardziej u chłopca ich nie lubię...
 
reklama
Oj, Andariel, coś ściemniasz- czarne rajstopki Miesia b. chwaliłaś:tak::-D A tak na serio, ja do 3 r.ż kocham rajstopki u facecika ale tylko typowo męskie- właśnie czarne czy szare w grafitowe paski, dzisiaj Mieś śmiga w takich, też b. męskich
P1180364.jpgP1180383.jpg oj, kocham te zarajstopkowane nózie:tak: A u dziewczynek uwielbiam rajtki bez względu na wiek, kojarzy mi się, że na jakiejść fotve Ninka ma takie fajne w paski kolorowe???

Forever
, a jakie rajtki kupiłaś Krysi ??
 
Oj, Andariel, coś ściemniasz- czarne rajstopki Miesia b. chwaliłaś:tak::-D
no bo niczym Spiderman w nich wyglądał:-Di ciemne były, w połączeniu z blond grzywą fajnie wyglądały; bardziej nie lubię świadomości, że rajstopki tak ciasno otulają girki; jak mam wybór - rajstop nie zakładam Leosiowi; zdecydowanie bardziej widzę w rajtkach dziewczynki:-D
 
Aestima jak będziesz miała wystawionych wiecej rzeczy to ja chętnie coś przejrze:)
Co do rajstop - absolutnie nie znoszę zestawu z koszulka! Zakładam tylko pod kombinezon albo do sukienki, spódnicy lub dlugiej tuniki. W domu Marysia chodzi w zasadzie wyłącznie w legginsach i bluzkach.
 
Aestima - beżowe, szare, szarogranatowe, kremowe - tak z głosy piszę, gładkie ale niektóre z jakimiś wyrobionymi prążkami czy rombami ale i szare z drobnymi różowo :-p- zielonymi różyczkami oraz granatowe w zielono - czerwone romby i serduszka....
Miesio super w zestawie :tak: aczkolwiek co do preferencji odzieżowych jak Traschka :sorry2:
 
reklama
a u nas Mati śmiga po domu w rajstopkach i body, czasem zakładam mu jeszcze bezrekawnik cienki
wczesniej kupiłam mu bluzeczki na długi rekawek do rajstopek, ale to była porazka - rajstopki sie sciagały, plecy gołe....

chyba Mati jeszcze nigdy nie był w domu w jeansach czy sztruksach.... mamy kilka sztuk ale niektóre jeszcze nie załozone ani razu (kupiłam ciut za duze), na wiosne beda ok

no i czekaja mnie zakupy bo body i rajstopki małe, pizamki zreszta tez....
teraz kupuje legginsy i body rozmiar 92/98 :szok: zeby były luzne
 
Do góry