reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka naszych Maluchów

Oj, żebym ubrała i rajstopy i spodenki do tego, to musiałoby być naprawdę zimno:tak: Miesio śmiga po domu w rajstopkach, bodziaku z krótkim i dłuzszej bluzeczce ( nie ma nic gorszego niż rajstopy i przykrótka bluzka... czasami w spodenkach i skarpetkach. Jak cieplej, to rajstopy+ bodziak. Na wyjścia spodnie lub rajstopy i kombinezon, chyba, że wyjście samochodowe i potem pod dachem, to tylko rajstopki+ spodenki a na górę sama kurtka ( bez spodni od kombinezonu)

dokładnie:-D
ja zakładam rajtki do sukienek oczywiście (ale, że tych prawie w ogóle nie zakładam, więc hmmm...:-p) i tunik, a tak to spodenki rządzą:tak:
 
reklama
u nas leginsy rzadza, rajtki tylko do sukienek, spodnie tez sue zdarzaja ale na wyjscie-w domu niewygodnie no chyba ze w dresowych. Uwielbiam Maje w rurkach:-)
 
No jasne, że my po domu tudzież w żłobku w legginsach albo w dresach, nie wyobrażam sobie tarzania po dywanie w dzinsach czy sztruksach.... :no:
 
Czy ja wiem?? Mamy masę mięciuteńkich sztruksików na gumce i cieniutkich, miłych w dotyków i niesztywnych dżinsików- też na gumce. NIe zauważyłam żeby w jakimkolwiek stopniu były mniej wygodne niż dresy albo rajtki:tak: A jedne takie sztruksiki Miesio uwielbia- są luźne, mięciutkie, też na gumce i sam je przynosi i chce by mu ubrać, nawet z kosza na brudy wyciaga:tak:
 
"legi" też kochamy:-D Miesio ma takie fajne męskie i jedne pasiaki ( też b. męskie:tak:) - ale to po domu i do dłuższej koszulki;-)
 
a co kupiłaś, forever?


w kwestii rajstop dla chłopca - chyba się wyłamię, bo szczerze nie znoszę:sorry2:zaraz po przyjściu do domu, kiedy wiem, że już do końca dnia nie będziemy wychodzić, ściągam w cholerę... zresztą Nince tak samo (może wynika to z faktu, ze sama nie lubię rajstop);

legginsy b. lubię:tak:
 
reklama
uffff, myślałam, że jestem jedyna... nienawidzę rajstop! ostatnią zimę mały nosił cały czas... w tym roku nie założyliśmy ani razu :zawstydzona/y: zazwyczaj jak idziemy na spacer to nogawki węższych dresików wkładamy w skarpetki frotte i na to ocieplane portki :sorry2:
 
Do góry