reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

To zupełnie jak u mnie :-D Też nie mam pojęcia, po co tv włączony i przyciszony by nie przeszkadzał :rofl2:

Wybór wózka... Cóż, byłam w 2 sklepach i dla mnie też one wszystkie są baaardzo podobne. Trzykołowe odpadają - też ze wzgl. na potencjalną małą stabilność. Poza tym, widziałam program instruujący jak wybrać wózek - jednym z testów było kucnięcie przy wózku (z boku) i dość mocne ciągnięcie. Tak jakby z pozycji dziecka. Wypróbowałam - przynajmniej 2 nie zdały egzaminu. Więcej nie sprawdzałam, bo sprzedawczyni dziwnie się patrzyła :zawstydzona/y:
Poczekam aż będzie widać brzuszek, to więcej będzie mi wolno ;-)
 
reklama
Esia masz racje. Z brzusiem będziesz potencjalnym klientem. :-D
Na mnie też dziwnie babka patrzyła. Mimo że nie starałam im się wózków rozwalić:rofl2:

Może ktoś znajdzie na sieci jakiś poradnik jak wybrać wózek? Na pewno jest coś w tym stylu gdzieś...

Teraz spojrzałam na tytuł wątku. No temat wózki to jak kulą w płot :-D
 
Zacznę szukać w 2 trymestrze ;-)

A instruktaż o którym mówiłam to był odcinek jakiegoś programu dla przyszłych mam na tvn style. Tylko tak średnio wtedy słuchałam, bo o dzidzi to wciąż tylko marzyliśmy... :-(
Teraz bym pilniej oglądała :-)
 
Ja też widziałam kilka fajnych programików na tvn style. Jeden był o nosidełkach. I niestety też mnie jeszcze nie dotyczyło więc mało co zapamiętałam.
Warto oglądać. Wypowiadają się specjaliści i na chłodno oceniają wszelkie nowinki.
 
Ja w domu telewizora nie mam, za to tez laptopa i stacjonarny komp jeden. Ale wynajmuje mieszkanko z tv i faktycznie ten tvn style zwrócił moja uwagę.
Myślę że tv i tak trzeba będzie kupic żeby Ziom wiedział co to telewizja, poza tym patrząc na znajomych, dzieci dobrze zsypiaja przy tv :-p
 
dzieci dobrze zsypiaja przy tv :-p
Dobra metoda - byle nie przesadzać. Widziałam ostatnio wyniki badań mówiące, że niemowlaki, którym pokazuje się różne obrazki najżywiej reagują na widok wyłączonego tv :szok: Do tej pory zawsze najsilniej reagowały i wybierały obrazki przedstawiające twarze ludzi - teraz WYŁĄCZONY telewizor...
Dla mnie to porażka... Jak one mają się nauczyć życia wśród ludzi :confused:
 
A ja mam plan żyć bez telewizora, narazie jeszcze mam ale jak się przeprowadzimy to go zostawiamy tam gdzie jest. TV to nic dobrego, bezsensu zżera czas. No cóż może mi się uda....:baffled:
 
Wiecie co dziewczyny, ja to całe dnie mam dobry humor, super się czuję a wieczorami mam okropne mdłości i co wieczór wymiotuję. Czy któraś z was też ma objawy na opak??? p.s śpię z wiaderkiem przy łózku hehe-buuu
 
reklama
muszę szczeże przyznac, że żadnych uciążliwych objawów nie doswiadczam w zwiazku z czym nie mogę ci pomóc siwucha :(

mam jednak inne pytanie, jak wiecie juz powinnyśmy zacząć cwiczenia kegla, tu na stronce bebyboom jest napisane żeby zaciskac mięsnie do około 10 sekund, ale nie ma jak często i ile powtórzeń, wiecie coś?
a, i czy też czujecie po tych ćwiczeniach wszystkie ścięgna?
 
Do góry