reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

upał

reklama
Na upaly to najlepsza woda,nie wychodzic miedzy 11-15, mozna zrbic letnia akpiel dziecku i niech sobie siedzi jesli juz umie......a jak nie to troszke wody pochlapac.Samibierzemyprysznic i od razu nam lzej wiec dziekcu tez na pewno po takije kapilei bedzie lepiej
 
My zaraz po jedzonku zmykamy na podworko na spacerki, ale teraz do południa sobie odpuścimy..synek bardzo sie męczy w gondolce, co innego wieczorkiem, kiedy słonko juz nie praży:tak:
 
U nas podobnie, dużo wody, nie wychodzimy do 15, potem Hania jest mocno roznegliżowana i wysmarowana kremem. W domu mam paradoksalnie do 15 pozamykane okna bo jest chłodniej, jak widzę że jest spocona to pakuję ją do wanny i się pluszcze 40 minut. Mniej je- dużo pije, więc nie zmuszam , ja też mam teraz średni apetyt do jedzenia. A jak je zupkę to chłodnik, lub zupki owocowe na chłodno( ale Hanuśka ma prawie rok więc sporo jeść już może). A w popołudniowych porach zdarza nam się wylądować na basenie- mała ma ogrom frajdy.
 
Mój synuś teraz też w body z krótkim rękawem, a przykrywanie mam z głowy dzięki letniemu śpiworkowi :cool2:
 
reklama
Oli spi w body z krotkim i rozkryty przy otwatym oknie i czasem wstawiamy wiatrak do sypialni na noc jak bardzo goraco ale tak tylko zeby nie wialo na niego ale byla cyrkulacja powietrza.
 
Do góry