reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziny naszych mężczyzn :)

Faktycznie...:):)przez te ostatnie emocje....nie zauwazylam urodzinek!!!!Wszystkiego NAJ NAJ NAJ NAJ lepszego Damianku:)!!!!!!
 
reklama


Z OKAZJI URODZIN ŻYCZĘ CI DUŻO ,DUŻO SZCZĘŚCIA I POCIECHY Z RODZINKI ORAZ WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE TYLKO ŻYCZYSZ

STO LAT !!!

życzy rodzina WIOLA, ADAM Z DZIEĆMI
 
dziewczyny dziękujemy za pamięć Dominik bardzo dziękuje wam za życzenia
ja też orzepraszam że tak póxno dziękujemy ale jakoś mi umknął ten temat
 
Marcinku mam nadzieje ze jako tatus mozesz czuc sie spelniony wiec do tego szczescia zycze ci jeszcze duzo zdrowka, milosci, zadowolenia z kazdego dnia,kochanej zonki i grubego portfela oraz tego czego sam zapragniesz
Pozrdowionka od mojej malej rodzinki!!!!!
 
MARCINKUWszystkiego NAJ NAJ NAJ NAJ wspanialszego..duzo zdowia ..szczescia..zadowolenia z synka...i zonki:)..oraz niekonczacej sie milosci..zyczy Iwona,Michal i Brianek:)
 



Z OKAZJI URODZIN ŻYCZĘ CI DUŻO SZCZĘŚCIA ,WIELE RADOŚCI Z KUBUSIA ,ZAWSZE UŚMIECHNIETEJ BASIEŃKI ,DUŻO ZDRÓWECZKA I WSZYSTKO CO NAJLEPSZE


                                                                życzą WIOLA ,ADAM Z MALUCHAMI
 
reklama
Do góry