reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziny naszych mężczyzn :)

AnnoU siedzisz tak cichutko a mi sie wydaje , ze twoj ukochany Jacus ma dzis urodzinki!!!
Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, szczescia, radosci i cierpliwosci przy ciezarnej kobiecie oraz spelnienia wszystkich marzen
zycza: Agatka ,Kristianek i Allanek!!!
 
reklama
Ale jestem śpioch, a tu rzeczywiście Jackowi się należą życzenia urodzinowe, tak więc :

Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka,
humoru dobrego, życia kolorowego i
wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!


Megii z rodzinką
 




Z okazji TWOICH URODZIN ŻYCZĘ CI DUŻO ZDRÓWKA ,SZCZĘŚCIA ,SPEŁNIENIA WSZYSTKICH WASZYCH MARZEŃ ,ZADOWOLENIA Z KAŻDEGO WASZEGO WSPÓLNIE SPĘDZONEGO DNIA !!!!

STO LAT!!!
 
Ja też się dołączam:
Spełnienia marzeń,pełnej realizacji jako tatus dwóch dziewczynek,zdrówka,powodzenia i samych słonecznych dni życzą Ola,Darek i Oliwier
 
Serdeczne życzonka urodzinowe dla Jacka - żebyś był rozpieszczany przez swoje 3 Królowe :D (oczywiscie z wzajemnością)
Spełnienia marzeń i wszystkiego naj naj najlepszego!!
Od M.P.K. :D
 
Dziękuję Kochaniutkie w imieniu mojego męża jest naprawdę bardzo mile zaskoczony tyle życzeń i to jeszcze od płci pieknej a to od niego za życzonka :-*



 
reklama
A mnie się coś zdaje, że ktoś dzisiaj ma urodzinki :)

ARTURZE

Dużo zdrowia i uśmiechów
Pisków, wrzasków i zabawy moc
Radości z tupotu malutkich nóżek
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku
Porozrzucanych wszędzie klocków
Przytulenia okrąglej główki
I uścisków małych rączek


By się spełniły Twoje życzenia
By się ziściły Twoje marzenia
By uśmiech często gościł na Twej twarzy
Byś zdobył w życiu, szczyt swoich marzeń
Wszystko co chciałabyś
By się zdarzyło
Wszystko czego pragniesz
By twoim było...
 
Do góry