reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziny naszych mężczyzn :)

dinkujem bardso sa gratulatsie.
jestem pot wrasenjen to tiele nje snanich osobuch mj gratulujom.
istem bardson miuo usesoni.
dinkuesm bardso.

pseprasam to muy polski jest taki suabi.

posdrawiam was

kristian
 
reklama
Kristi,REWELACJA!!!!!!!!!!! ;D Wszystko zrozumiałam! Nawet po niemiecku prawie wszystko,przypomniało mi sie troszke z liceum ;)
 
rewelacja:) ale mi sie spodobalo:) moja przyjaciolka mowi w ten sam sposob i od razu mi sie przypomniala:)

und für Kristian noch mal alles Gute:)
 
:D,..Faktycznie dobrze Ci idzie z polskim Kristi!!!!!Równiez dołączam sie do życzen...troszeczke spoznione ale szczere!!!!!Duzo dużo szcześcia miosci ,radości oraz oczywiscie zadowolenia z żony i syneczka:):):) Pozdrawiam!!!
 
Uff!! Ciesze sie ze zrozumialyscie polski mojego mezulka! On byl tak przejety , ze nie wiedzial co ma pisac a ja powiedzialam ze nie poprawie!! Mysle ze sie spisal, tym, bardziej ze nigdy nie uczyl sie pisac i czytac po polsku! Za to jego mowa jest mozna powiedziec perfekt! Czasem ma swoje slowka ale go nie poprawiam bo to tak smiesznie i slodko brzmi, np: misio-pracz to jest szop-pracz, onego to jest jego!

I jeszcze raz ja wam dziekuje dziewczynki za tak duzo milych zyczen dla Kristianka, jak mu czytalam to go powaznie zatkalo!!! Pozdrawiam!!!
 
hello , tutaj KajaMaja-SpoznionyZaplon .

Po niemiecku nie umiem , moge po angielsku ,ale z tego co widze to Kristi swietnie sobie radzi po polsku :) wiec nie bede kombinowac.

Zeby radosc z bycia tata przerosla twoje najsmielsze oczekiwania.
Nie zapomnij , ze juz niedlugo bedziesz wedlug swojego synka najwiekszym i najsilniejszym mezczyzna na swiecie !
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !
 
Serdeczne życzonka urodzinowe dla Andrzeja (IzaRadom)!!!

PS. Odezwijcie się co u Was???
 
DUŻO ZDROWIA ,SZCZĘŚCIA Z POSIADANIA RODZINKI ,DUŻO PIENIĄŻKÓW I JAK NAJMNIEJ SMUTNYCH CHWIL W ŻYCIU

PRZESYŁA RODZINA ZAGÓRSKICH Z DZIEĆMI!!!



STO LAT !!!!
 
reklama
Mimo ze Izunia sie nie odzywa to my skladamy najlepsze zyczonka dla Andrzejka w dniu jego urodzinek!!!
Duzo zdrowka , szczescia i milosci od Agatki Allanka i Kristianka!!!
 
Do góry