reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziny naszych mężczyzn :)





Z OKAZJI TWOICH URODZIN ŻYCZĘ CI DUŻO ZDRÓWKA ,SZCZĘŚCIA ,SAMYCH WSPANIAŁYCH CHWIL ,ZADOWOLENIA Z ŻONKI I Z KOCHANEGO DZIDZIUSIA ORAZ WSZYSTKIEGO CO TYLKO SOBIE ŻYCZYSZ


przesyła wiola z adamem oraz z dzieciątkami
 
reklama
[size=20[color=Blue]ARTUR WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN SPEŁNIENIA MARZEN DUZO ZDROWKA I DUZO USMIECHU NA TWARZY[/color]pt][/size]


ZYCZY BASIA MARCIN I NASZ UPARCIUCH
 
Dla Artura serdeczne życzonka:
Radosci ze wspanialego synusia!
Spelnienia marzen!
od M.P.K. :)
 
DLA EWANKOWEGO MĘŻCZYZNY W DNIU JEGO ŚWIĘTA:
ZDROWIA,MIŁOŚCI WYŁAŻĄCEJ Z KAŻDEGO KĄTA,WSZECHOGARNIAJĄCEJ ŻYCIOWEJ RADOŚCI I SPEŁNIENIA JAKO TATUŚ - ŻYCZĄ OLA,DAREK I OLIWIEREK
 
Artur dużo zdrówka ,spełnienia najskrytszych marzeń pociechy z maleństwa i wszystkiego naj naj......
życzy Ania z rodzinką
 
W srode jeszcze pamietalam, a wczoraj przez te skurcze.. no nic


Spoznione ale szczere zyczenia dla Dominika (KAmilki):

Radosci z Oliwierka, spelnienia marzen i wszystkiego naj naj naj lepszego!
Zyczymy my - 2pack i Piotrek :)
 
Ja też dołączam się do życzonek,wspaniałej przygody z ojcostwem,mnóstwo radości z synusia Oliwierka i żonki Kamilki! Buziaczki urodzinowe dla Dominika!
 
I znow mi wstyd ze nie sledze nic na bierzaco!!!

Dominiku- przyjmij od mojej malej rodzinki najserdeczniejsze zyczenia zdroweczka, pociechy z malenstwa,szczescia w milosci (to juz masz) i wygranej w lotto bo zastrzyk gotowki chyba nikomu nie zaszkodzi!!!!
 
reklama
I w tym wirze rozdwojen zapomnialysmy zlozyc komus zyczonka!!!
Damianku zycze tobie z cala moja rodzinka pociechy z malenstwa bo chyba tylko to moze taka mala istotka dac, duzo zdroweczka, milosci, pieniazkow i zero problemow oraz zadowolenia z kazdego dnia!!! Pozrdowionka
Agatka, Allanek i Kristi!!!!
 
Do góry