reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG fotki maluchów

Fikulek 15+3 z USG ;-)


Zobacz załącznik 640688


WP_20140827_003.jpg tu machał rączką do nas ♥
 

Załączniki

  • WP_20140827_003.jpg
    WP_20140827_003.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 162
reklama
a ja coś czuję, że do końca nie wybierzemy.. coś wymyślę na ostatnią chwilę a tatuś i tak sobie po swojemu da jak pójdzie syna zgłosić :p

Zor z tym to trzeba uwazac :-) - w rodzinie mam przypadek ze ojciec wlasnie tak zrobil ale wybral dosc krzywdzace imie dla dziewczynki. Biedna przez 18 lat borykala sie z taka "latka" i przezwiskami. Po czym jak poszla wyrabiac dowod osobisty to w metryce miala inne, normalne imie:szok::no:!!!!. Nie wiem jak to sie do konca stalo bo przeciez wydaja odpisy aktu urodzenia ale tyle lat temu musieli miec pewnie jakis balagan.
 
Koshka gratulacje :-D żeby nasz dzidź tak chciał pokazać co ma między nogami, na każdym usg się zasłania
 
hahaha dzień później byliśmy na normalnej wizycie i pani (inna) ledwo załączyła USG i powiedziała "o, rzeczywiście chłopak" :D mały zboczuch pokazuje wszystkim pisiorka XD cały czas go było pięknie widać, ale jak go chcieliśmy utrwalić na zdjęciu to się schował

Dorcia, boska ta rączka <3
 
reklama
Zor z tym to trzeba uwazac :-) - w rodzinie mam przypadek ze ojciec wlasnie tak zrobil ale wybral dosc krzywdzace imie dla dziewczynki. Biedna przez 18 lat borykala sie z taka "latka" i przezwiskami. Po czym jak poszla wyrabiac dowod osobisty to w metryce miala inne, normalne imie:szok::no:!!!!. Nie wiem jak to sie do konca stalo bo przeciez wydaja odpisy aktu urodzenia ale tyle lat temu musieli miec pewnie jakis balagan.

No nic się na to nie poradzi, że tatuś zrobi po swojemu ;) u mnie w rodzinie jeden dziadek każdą córkę (a miał trzy) nazwał po swojemu.. dwóm pozamieniał pierwsze imię z drugim a jednej w ogóle dał inaczej na imię :tak: ale tatusiowi Balbiny nie opowiadam tej historii na wszelki wypadek :rofl2:, żeby się przypadkiem nie zainspirował :p

Fikulek 15+3 z USG ;-)


Zobacz załącznik 640688


Zobacz załącznik 640690 tu machał rączką do nas ♥



Dziewczyny śliczne dzieciaki :)) - przed ciążą widziałam same plamy na takich zdjęciach ale teraz wzrok mi się poprawił i wyostrzył :wink:
 
Do góry