reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

<*<*<*<*Uśmiechnij sie mamusiu>*>*>*>*>

Dziewczyny dostałam to od koleżanki, nasze maluchy coraz bardziej żywe i za skóre zaczynaja wchodzić, wiec...polecam pomysł :-D ;-) ;-) ;-) :tak: :tak: :-D :-) :-D :-p :-p :-p :cool2: :cool2: :cool2: :elvis: :elvis: :cool2: :-D :tak:
 
reklama
Ja dostałam ostatnio coś takigo:
"W co się ubrać, jak teściowa przychodzi z wizytą" ;-):-D:-D:-D
 
reklama
Rybcia Ja mam dwa tylko moze troche mniejsze ;-) ale miksuja sie z Frankiem od urodzenia.jednak nigdy nie zostawiam ich sam na sam nawe na chwile.Wiadomo,pies to pies nawet ten najkochanszy moze sie przestraszyc lub zle zrozumiec intencje dziecka i do tragedii krok.Ale powiem wam ze to niesamowite jak patrze na ich wspolne igraszki :tak:
ZuziaHa,Ha...:-D normalnie bombeczka!!
 
Do góry