reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu i z jaką wagą urodziły się bliźniaki

37+3tc (17.07.2013) przez CC dzięki Bogu bo drugi miał pępowinę owiniętą 2x wokół szyi

synek I - 2680g i 54cm, 10pkt
synek II - 2450 i 51cm, 10pkt
 
Ostatnia edycja:
reklama
gratuluje wszystkim podwojnym i potrojnym mama ;)

Czytam sobie i wiekszosc z was dosc szybko wychodzi ze szpitala nawet przy szybszych porodach.
Ja obecnie 33+0 i jestem coraz bardziej spokojna o moje corcie. Od 19tc mialam skorcze i to byl strach by donosic choc do 24-28tc.
Narazie cierpliwie czekamy i mamy nadzieje sie donosic do 37+2 czyli terminu CC
 
I tego donoszenia ci zycze;-). Ja cala ciaze bylam spokojn bo bylo wzorcowo a jak sie porod zaczal przedwczesnie to za niecalo 4h bylo po wszystkim. Blizniaki Libia krzyzowac plany;-).
 
35 tc - urodzone przez cc
I Kubuś 2350 -8 punktów
II Maja 2950 -1 punkt - niedotlenienie okołoporodowe
 
35tc (35+0 wg usg w 12tc, wg OM 34+4) przez cc
Julia 2180
Amelia 2130
obie oddychaly samodzielnie i nie lezaly w inkubatoracj (w szpitalu 11 dni)
 
reklama
Do góry