reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w oczekiwaniu na CIĄŻĘ...

Cześć Julinko :) :) :). Jutro robię ostatni test, a we wtorek do lekarza. Mam nadzieję, że może lekarz potwierdzi moje podejrzenia, a jesli nie, to zupełnie zwątpię we wszelkie objawy :(
 
reklama
Dziękuję Elżbietko, tak jak pisałyście na BB, dopóki nie ma @ - jest nadzieja i do wtorku się tego trzymam, potem zobaczę co lekarz powie:)

Ja z kolei trzymam też mocno kciuki za wszystkie dziewczyny na forum, a za Ciebie Elżbietko w szczególności, bo kibicuję Ci od dawna i na każdym wątku próbowałam odnaleźć wieści od Ciebie, ze może już zobaczyłaś te dwie II . Wierzę, że jeśli już tak długo czekasz, to najwyższa pora i na Ciebie, więc teraz pozostał czas tylko na te dobre wieści :):):) 
 
Wierzę Elżbietko, że nie możesz odejść od kompa, bo gdy ja tylko czytałam Wasze wypowiedzi, to nie mogłam odejść aż nie skończyłam czytać jakiegoś wątku - takie jesteście wciągające ;D :) :)

:) Zanim dziś się położę spać mam jeszcze dwa pytania:

czy jeśli jest małe stężenie HCG i testy nie wykrywają ciąży, a jest się w ciąży, to czy to jest ze szkodą dla dziecka? Czy będzie się przez to słabiej rozwijać?

i czy brak bolących piersi przed okresem (a zawsze bolały na 2 tyg. przed !!) ma związek z niskim poziomem HCG jeśli jest się w ciązy??
 
magdaomar , raczej nic mi na ten temat nie wiadomo. płeć dzidcka zależy od mężczyzny. facet ma plemniki żęńskei (XX) i męski (XY). komórka jajowa jest XX. jak sie spotka komórka jajowa (XX) z plemnikiem żęńskim (XX) to wychodzi dziewczynka (każda z komórek, czyli komórka jajowa i plemnik dają po jednej cząstce swojego genotypu) i wychodzi XX (dziewczynka). jesli zas plemnik meski spotka sie z komórką jajowa: XX+XY=XY, będzie chłopczyk. plemniki żenskie są wolniejsze, ale żyja dłużej; męskie są szybsze ale żyją krócej. dla tego ma znaczenie kiedy jest współzycie a keidy owulacja.
 
Elżbietko biorę antybiotyk o nazwie Forcid 625.
Lekarz powiedział ze to niby łagodny antybiotyk ale w ulotce wyczytałam ze nie wskazany w ciązy jedynie w szczególnych przypadkach. I juz sama nie wiem co o tym myslec?
 
Karolinko, taki napis znajdziesz praktycznei w każdej ulotce jakiegokoliwiek lekarstwa. w ten sposób firmu sie po prostu zabezpieczają. a czy faktycznei jest niewskazany tego nie wiadomo. wiadomo jest ze jesli pisze ze wolno stosowac w ciazy, to oznacza ze były prowadzone badania, które nie wykazały szkodliwości ddla płodu. jak pisza ze nie wolno to bardzo czesto tych badań nieprowadzili i pisza ze lepiej nie. ale jak zwykle w ciazy. lepiej dmuchac na zimne. i lekarz decyduje co jest lepsze dla ciebie i ewent ciazy.
 
reklama
czekam i czekam starania zaczniemy pod koniec kwietnia albo maja to chce urodzic w 2007 majac 25 lat jestem z moim chlopakiem 5 lat ale nie wiem czy bedziemy brac slub on chce ale ja sie zast a jak jest u was ile macie lat i wogole?
 
Do góry