reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

Mój synek za kilka dni kończy 2 latka i waży 12,6 kg :-) Myślę, że to całkiem prawidłowa waga, bardziej ciekawi mnie, czy ma optymalną dawkę minerałów i witamin.
 
reklama
No to moja Ola ma niezłą nadwagę:-D
2 maja skończyła 2 latka i waży 16 kg przy wzroście 94 cm.
 
Ostatnia edycja:
Wiktoria ma 2 lata i 2 miesiące waży 12 kg przy wzroscie 93 cm .Waga od kilku dobrych miesięcy stoi w miejscu , ale to chyba normalne . Buty rozmiar 24 , 25 .
 
No to moja Ola ma niezłą nadwagę:-D
2 maja skończyła 2 latka i waży 16 kg przy wzroście 94 cm.

julietta spokojnie hehe moj mlody jak skonczyl 2 latka to wazyl 18,5kg i mi powiedzieli ze poprostu taka jego uroda :) a majac 2,5 roku wazyl 20kg....teraz waga mu sie caly czas utrzymuje na tym poziomie :)
 
Witajcie!
KingaMZ,wiem,że to taka uroda dzieciaczków, tym bardziej, że my z mężem do chudzielców nie należymy:-D
Ola praktycznie swoją wagę utrzymuje od dłuższego czasu. A zresztą ona na prawdę lubi zjeść i je wszystko co się nawinie pod ręką.
Pozdrawiam.:-)
 
mOJA CÓRKA MA PONAD DWA LATKA I WAŻY 14 KILO I MIERZY 95 CM WZROSTU. jAK SIĘ URODZIŁA WAŻYŁA TYLKO 2350 A DŁUGOŚĆ CIAŁA MIAŁA 50CM
 
Moj Szymus dzis własnie byl na badaniach ma 10,5 miesiąca wzrost 78cm a waga 9780. W sumie nie wiem czy jest duzy czy mały bo nie mam kontaktu z takimi dziećmi.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry