• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

reklama
gonimy Natalkę...no ale wiesz Natalko tyś zwiewne dziewcze a Cinek rośnie na wielkiego chłopa....chyba;-) coby potem takie zwiewne dziewczyny bajerować i nosić na rękach:tak::tak::tak::tak:
 
ja pierdziulę ale Cinuś koksuje:-):-):-):-) to chłopisko wyrośnie;-)

u nas po szczepieniu mamy pomiary waga 12kg, wzrost 83cm:-D poza tym Antoś ma prawdopodobnie uczulenie na krowie mleko, ale na razie mamy nic nie eliminować tylko obserwować bo chyba z tego wyrośnie:baffled: zobaczymy:sorry2:
 
Cinek:szok::szok: Ty, chłopie jesteś już prawie wielkości Florki:-D:-D
Kasia, no Olga dziewuszka i to drobna, to dłużej jej to zajęło:tak: Flo też po roku potroiła dopiero, przy czym przy jej wadze piórkowej to...Cinek już teraz więcej waży:-)
 
Cinek, to może dałbyś już sobie spokój z kolkami, bo jak ta biedna mama, będzie takiego wielkiego chłopa nosić?:-D
U nas w końcu magiczna liczba 10 na wadze domowej...niestety Florkowa, nie moja:-p:-p
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry