reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

A ja w sumie nie mam żadnych "kopniaczków" w górnej części brzusia:confused: Zdecydowanie dolna partia brzuszka jest przez dzidziusia opanowana, a najwyższym punktem "uderzeń" jest brzusio pod pępkiem tak ok 4cm poniżej pępucha.
 
reklama
Dzisiejsze dane: 24w1d - 739g - wow :-)
BPD - wymiar dwuciemieniowy - 61,6mm
HC - obwód główki - 221,7mm
FL - długość kości udowej - 42,9mm
AC - obwód brzucha - 206,6mm

wg usg termin przesunął się z 4 na 1.09 :-)
 
A moje tzn mojej niuni wymiary z wczoraj, czyli 20 tydzien i 5 dzień ciazy:
To od skroni do skroni 5 cm
Natomiast z tego co patrze po waszych ostatnich wpisach to 390gram mojej niuni na jej wiek plodowy to jest chyba spora.... :-)​
 
ninonka no taka raczej średnia bym powiedziała.. chociaż jak na kobitke to kawał baby.. zazdroszcze bo u mnie lekarz troszke postraszył że za malutkie.. no zobaczymy jak w czwartek będzie.. przynajmniej możesz być spokojna że narządy mają się dzidzi gdzie rozwijac :)
 
Ninonka u mnie dzidziuś ważył prawie tak samo w tym okresie, może też dziewczynka ?? ;-):-D

A co do ruchów u mnie dzidzia też skacze, czasem kopnie tak nisko, że aż dziwne, mam wrażenie, że wygląda na świat :rofl2::shocked2: A Czasem w sam pępek mnie rąbnie albo tuż nad nim. Wczoraj w końcu mocno skopała tatusia!! :-D:-D
 
wiki 23t6d - 580 gr, szczuplutka - nie wiadomo w kogo ?:-p:-)

HC 19,9 cm
AC 18,7 cm
FL 3,68 cm
BPD 5,58 cm
 
25w2d wg moich obliczen a wg obliczeń usg 23w5d

BPD ( wymiar dwuciemieniowy ) 6,01 cm
HC ( obwód główeczki ) 20,7 cm
AC( obwód brzuszka ) 19,72 cm
FL ( długość kości udowej ) 4,5 cm

Dzidziuś waży 693 gramy ! więc jest grubiutki :D po mamusi..:(
 
reklama
Do góry