reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

reklama
zgadzam sie z zielona2909 ta waga wg usg to czasem:wściekła/y: mojej kolezance tuz przed porodem powiedzieli ze mały wazy 3800 urodziła 4270:szok: mnie wczoraj lekarka powiedziała ze 3600 pozyjemy zobaczymy:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
też nie chcę was straszyć.. robiono mi USG w nocy przed porodem i Hania miała wazyć 2700 a urodziłam 3kg córcię :-D

a co do wagi i porównywania maluchów... w sali obok laska miała syna 4700gram... chciałam zrobić zdjęcie naszych dzieci razem bo róznica była KOLOSALNA! ale akurat ładowałam telefon kiedy wpadłam na ten pomysł pozniej zapomniałam a później sie okazalo ze wypisali ich do domku... ale wyobraźcie sobie.. 3kg i 4,7... toż to ponad połowa więcej! hardcore..... powiem tak... skurcze pewnie bolą identycznie... ale ja miałam 3 kg cięzko wycisnąc. a co dopiero 4,7! :szok: o matko
 
Mimo że mała waży prawdopodobnie 4300 to wymiary mojej miednicy do tej wagi są odpowiednie..Należę do "szerokodupnych" więc może jakos ją wycisnę.Aby jak najszybciej bo to juz 8 dzień po terminie!!!:wściekła/y::tak:
 
reklama
Akurat taka waga powyżej 4 kg.może ładnie się rozłożyć jak dzidziuś jest długi-tak pod 60cm.Moja Oliwka miała tylko 51 cm.a ważyła 4100:rofl2:parcie było traumatyczne...Teraz chciałabym już urodzić zew wzg.na to że im bliżej terminu tym wizja kolejnego 4 kliowca coraz bardziej realna...
 
Do góry