reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Dori Oliwka tez w 3 miesiącu zwolniła troszkę z wagą ale ciągle mieści się idealnie w normach i na początku 3 miesiąca ważyła tyle co Twoja Klaudia
 
No to ja sie chyba nie powinnam wychylać, bo...Natalka w zeszłym tygodniu ważyła, uwaga....6600g. To jest dopiero klocuszek, co? ! :)
 
Margarett no rzeczywiście - jak na dziewczynkę to klocuszek ;)
A mój lapsiak był wczoraj ważony u lekarza i waży 6900! :D
 
To my się pochwalimy: 7300g i 65cm! Na szczepienie idziemy jutro albo w piatek. Musieliśmy odłożyć bo wizyta u neurologa była ptrzebna i zezwolenie na szczepienie. Ale jest dobrze to się zaszczepimy. :laugh:
 
Dziś Natalka była mierzona po raz pierwszy do urodzenia i normalnie szczena nam opadła! Urosła 13 centymetrów :o czy to w ogóle mozliwe?! Wedlug siatki to wychodzi jakiś 5 miesiąc :o Chyba mi siatkarka rośnie ;)
 
reklama
Dzisiaj byliśmy na szczepieniu. przy tej okazji odbyło się też ważenie, Kubul;ek dogonił prawie Irlandi Oleczka :) wazy 7200g. Ja nie wiem gdzie się to w moim dziecku mieści....
Pani doktór stwierdziła że za dużo przybiera... musimy zacząć się ochudzać :) Chyba będziemy razem z Kubciem na diecie :)
 
Do góry