reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

To i my sie pochwalimy ile wazymy.Choć jesteśmy najmłodszym dzieciątkiem Kwietniowo majowym ważymy już 5700g.Jak na takiego maluszka to i tak dużo.Czyli od dnia wypisu ze szpitala przybraliśmy 2830g.Spora sumka.he he ja tu pise a niunia krzyczy daj jej do taty.Chyba się skarży że mama nie chce dać cycucha.
 
reklama
to i ja sie dopisze ...
bylismy dzis na wazeniu - 6300 i skonczone 3 miesiace:)

bylismy tez na szczepieniu ... niestety mala wlasnie goraczkuje ... ale to temat na inny watek chyba ...
 
rybciu - to twoja malutka juz calkiem dluga :)

u nas jakos pediatrzy jakos sie nie kwapia do mierzenia dlugosci wiec nie wiem ile mala urosla ale wiem ze troche bo widze po ubrankach :)
 
My też byliśmy dziś się zaszczepić. Kuba waży już 6250 g, mierzy 65 cm i dziś kończy 3 miesiące :D
 
My z Amelka bylysmy wczoraj na szczepieniu i wazy juz 5530 i jest na 60 cm dluga. Dostala szczepionke po ktorej caly dzien spala
 
reklama
Do góry