reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Dzis wkoncu zaliczylismy zalegle szczepienie bo upal troche sie zmniejszyl.
No i Maja wazyla dzis 6015g czyli wciagu 12 dni przybrala 195 g :))) rosnie jak na drozdzach chodz po niej nie widac:))))
 
A Julek 1.08 czyli na nieco ponad 3,5 miesiąca waży 5500. Biorąc pod uwagę, ze urodził sie 3900, a 30.05 ważył 4730 to przybrał za mało (12gr / dzień). Ale na mój gust to on nie chce jeść więcej niż je. Ja mam mleko. W sumie moja rodzinka nie nalezy do puszystych, moja siostra byla wrecz patyczakiem w dziecinstwie, podobnie mama.
Na razie za 2 tygodnie musimy skontrolować wagę ponownie. Moze po upalach bedzie jadl wiecej?
 
Magda nic się nie martw wagą, wszystkie dzici nagle spowalniają. A faktycznie podczas upałów komu się chce jeść?? Możesz sobie sprawdzić wagę na siatkach centylowych (ja mam taką w książeczce zdrowia Oliwki) i jeżeli tam Julek mieści się w normach to niczym się nie przejmuj!
 
To prawda, dzieci mają czasami przestoje i nic im to nie szkodzi, dlatego nie powinno się ich za często ważyć, by się nie stersować niepotrzebnie, ale jak tu sie nie przejmować własnym dzieckiem, prawda? ;)
 
moja mala jakos przybiera na wadze i to nie tak zle - ale dziw mnie bierze skoro jej posilek nie trwa dluzej niz 5 minut ...
 
reklama
Idziu widocznie przez te 5 minut malutka wyciąga tyle ile potrzebuje, moja Karolinka też długo nie ssie :) też chyba w sumie ok. 5-7 minut :)
 
Do góry