reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

U nas podobnie, Natalka ze 30-40 minut z przed około miesiąca teraz oganiczyła sie do 10 i tez jej wystarcza, chyba? dawno jej nie ważyłam ::), ale nie narzeka :D
 
reklama
A to chyba taki czas, ze dzieci mniej jedzą. Mniej znaczy krocej? Wydaje mi się, ze kiedyś Mateusz sobie poprostu przysypiał przy cycku a teraz sobie zje i nie wcisnę mu do buzi ani kropli. Czasem jestem zdziwiona, bo potrafi w dzień wytrzymac nawet do 4 godzin bez jedzenia jak idziemy na spacer.A upomnieć sie o jedzenie potrafi ::)
 
Karolinka też teraz długo potrafi wytrzymać bez jedzonka, a na początku to musiałam ją nawet co godzine karmić. Pamiętam że jak szłam na spacer to karmiłam ją tuż przed wyjściem żeby jak najdłużej być na dworze.
A wczoraj byłam ją zważyć, waga 5690g. Chyba mało? ::)
 
Iza, nie można powiedzieć czy mało czy dużo. Najlepiej jak pediatra będzie zaznaczał Wam na każdej wizycie centyle. Jeśli Karolinka utrzymuje się w swoim korytarzu to znaczy, że wszystko jest ok.
 
My też dzis byliśmy sie szczepi
I nas nie zaszczepiono bo pełne 6T wychodzi jutro.
Więc czekamy do następnego czwartku.
A i zostaliśmy zważone 6400g
więc od ostatniej wizyty tjod 21 lipca przybyło nam 700g bo było 5700g
 
reklama
Do góry