reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga z przed ciąży, w ciąży i po.

cytryna hihi podoba mi sie to stwierdzenie, zajac sie tyciem :-) Ja sie nie martwie o kg, byle nie bylo ich za duzo bo to niezdrowe dla nas i naszych malenstw.
 
reklama
Witam przyszłe mamuśki :)
ja jestem w 11 tyg i 3 kg na plusie. Przed ciążą ważyłam 61-62kg przy wzroście 168cm. teraz mam 63-64kg.
Nie miałam wymiotów, apetyt mi dopisuje :) niby nie jest żle, ale mam nadzieję że pod koniec nie będę wyglądała jak wieloryb :-)
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki :-D
 
ja to jestem jakaś dziwna , mało jem dużo wymiotuje a już 2 kg na plus:baffled:

to witam w klubie :) mam podobnie hehe , moze ta pizza co zarlam na poczatku mnie utuczyla ?? ;))

cytryna hihi podoba mi sie to stwierdzenie, zajac sie tyciem :-) Ja sie nie martwie o kg, byle nie bylo ich za duzo bo to niezdrowe dla nas i naszych malenstw.

racja co za duzo to niezdrowo :)
chociaz ja i tak pewnie z 20 kg to przytyje ... u mnie to norma w rodzinie , na szczescie szybko wracamy do formy wiec to jakies pocieszenie :)
ale teraz jak sobie pomysle o tylku kg do przodu to az nierealne jest dla mnie :)
tym bardziej , ze ja zawsze mialam wage taka sama , co najwyzej cos spadlo , a diet nigdy nie robilam zadnych
 
Asionek śmialo,zwalaj na tą pizzę....rozumiem,że już przeszła faza pizzowa??
u mnie sie pojawila,ale na pizze domową,gdzie sama ciasto robie:)
 
Ja na razie schudlam 1 kg, no ale co sie dziwic.... Wazylam 60kg, a teraz 59. Ale mam wzrostu 169, to nie tak zle. Chociaz przed dziecmi zawsze wazylam 56, ale to daaaaaaaaaaawno i nieprawda:-D W ostatniej ciazy przytylam 13 kg, a w pierwszej 14kg. To moze teraz tylko 12??:-D Ale zrzucilam prawie wszystko bez problemow, to za bardzo sie nie martwie. Tym bardziej, ze polowa tego to dzidzia, wody, wiecej krwi itp.
 
Asionek śmialo,zwalaj na tą pizzę....rozumiem,że już przeszła faza pizzowa??
u mnie sie pojawila,ale na pizze domową,gdzie sama ciasto robie:)

hehe no to moze byc tylko pizza , bo jadlam codziennie .... i w zasadzie to mi obojetne byla skad , wazne zeby byla hehe

Emcia to malo przytylas :) fajnie !!
niektorzy pisza , ze to wszystko co nam przybywa ( krew , wody , dziecko itd. ) wazy 10 kg az , a w mojej ksiazce nawet sa te wyliczenia na ponad 14 kg :szok:
 
to ja Wam powiem jak to u mnie z tymi wyliczeniami było:
przywaliłam prawie 30kg,tuż po porodzie,kiedy weszłam do domu pierwsze co zrobiłam poszłam sie zważyć :)
i tylko 8kg mniej...z czego dziecko ważyło 4400....:/:/
 
A ja nadal ani grama!Nie dziwota bo nie mam apetytu,A i tak mam 5 kg wedlug mnie za duzo.Takze na dzien dzisiejszy 60,2 168 cm.Waga z rana.
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam bardzo dużo, po powrocie do domu już po urodzeniu córki ważyłam 111 kg :zawstydzona/y:

więc teraz staram się pilnować, żadnych słodyczy i objadania się :tak: bo wrócenie do normalnej wagi zajeło mi ponad 2 lata i nie był to za przyjemny okres w moim życiu ;-)
 
reklama
Do góry