reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje 2018

Oj szybko zleci :) ja dwójkę urodziłam w lipcu 2015 i 2017 i nie wiem kiedy ten czas minął :). Jeśli masz ciążę bez problemów to ciesz się nią jak najdlużej :).


Obyś miała rację :) . Super dwa dzieciątka w lipcu :) no narazie muszę się oszczędzać jestem na l4 ale mam nadzieję , że najgorszy czas za nami :)
 
reklama
Obyś miała rację :) . Super dwa dzieciątka w lipcu :) no narazie muszę się oszczędzać jestem na l4 ale mam nadzieję , że najgorszy czas za nami :)
To jest najtrudniejsze jak się spędza czas w domu bo człowiek zaczyna się nudzić, ale teraz masz czas na czytanie książek o dzieciach i nie tylko, masz czas na zadawanie pytań na forum jeśli je masz, a każda z nas z chęcią odpowie. A może niedługo zapiszesz się do szkoły rodzenia :) Lipiec to piękny miesiąc od razu można z maluchem wychodzić na dłuugie spacery :) ja chodziłam na place zabaw z 2 latkiem i noworodkiem.
 
To jest najtrudniejsze jak się spędza czas w domu bo człowiek zaczyna się nudzić, ale teraz masz czas na czytanie książek o dzieciach i nie tylko, masz czas na zadawanie pytań na forum jeśli je masz, a każda z nas z chęcią odpowie. A może niedługo zapiszesz się do szkoły rodzenia :) Lipiec to piękny miesiąc od razu można z maluchem wychodzić na dłuugie spacery :) ja chodziłam na place zabaw z 2 latkiem i noworodkiem.


Właśnie na kolejnej wizycie będę pytać lekarke o szkole rodzenia więc pewnie czas mi się trochę wypełni :)
 
ja mam nadzieję że uda mi się wyjechać na wiosnę, może na dłuższą majówkę..? Po porodzie raczej nie planuję, na szczęście synkowi wakacje już ogarnęłam :) 2 tygodnie z moimi rodzicami w jakimś ciepłym kraju i miesiąc u drugich dziadków nad morzem :)
 
Nie wiem, czy uda nam się wyjechać w maju, ale potem chcielibyśmy wyjechać gdzieś w okolicy września - października

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
ja z mężem i 6 letnim synkiem wybieramy się w tym roku do bacówki w Radawie, już wszystko zarerwowane, tylko jechać :) znajomi byli w tamtym roku i tym wszyscy razem jedziemy odpocząć, pojeździć troszkę na rowerze i odprężyć się w spa :D
 
reklama
My przylecimy do Pl pod koniec sierpnia lub wrzesnia ( nie wiem dokladnie - zalezy kiedy urodzi sie malutki). Podczas ciazy podrozujemy po kraju. Wiele miejsc jeszcze nie mielismy okazji zwiedzic....
 
Do góry