reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje nad Bałtykiem - gdzie jechać?

no to teraz się wściekłam :wściekła/y: ;-)
ech... telefon leżał całymi dniami na komodzie z wyłączonym dzwonkiem (coby nie męczyli nas w wakacje głupotami - tak sobie w tym roku wymyśliliśmy, zeby odpocząć od szumu i zgiełku) brrr....
ale nam żal z Emilcią :-(


a następne wakacje dopiero za rok
 
reklama
Planujecie już coś na wakacje? Gdzie ruszacie?
My zaczęliśmy już szukać, bo w ubiegłym roku w połowie marca w większości fajniejszych kwater nie było już miejsc. Trafiłam na fajne miejsce we Władysławowie, nie przepadam za tym miastem, ale oferta stworzona dla nas - Ola uwielbia skakać po naszym łóżku w sypialni, a tam mają plac zabaw i trampolinę. W ogóle z opisu i opinii innych super miejsce dla maluchów - mają łóżeczka turystyczne, wanienki, krzesełka do karmienia, rowery z koszykami dla dzieci, nawet kilka wózków do wypożyczenia. Jakby co służę adresem.

 
Magda my byliśmy w zeszłym roku we Władysławowie. Slicznie i pięknie. Bardzo dużo atrakcji dla maluchów, czasem aż za dużo :-D
Jedyne moje zastrzeżenia to dziki tłum na plaży. Trafiliśmy na upały (a to już nielada cud nad Bałtykiem;-)) i o godzinie 11 nie był miejsca na rozłożenie ręczników. Próbowaliśmy na trzech różnych zejściach na plażę i wszędzie mnóstwo mnóstwo ludzi. Potem chodziliśmy o 9 bo Adaś to ranny ptaszek i schodziliśmy z plaży o 11-30 na drzemkę i obiad. Składając koce już się inni bili o nasze miajsce. Może Karwia kawałek dalej, a nawet na nogach do Władysławowa zajdziesz?
My narazie nic nie planujemy na wakacje. Po cichu zmianę auta, no i dzidzię w zamian za wczasy :-):tak:;-)
 
my wczoraj rozmawialiśmy o wakacjach i zaczynamy coś planować na majowy weekend-myślimy o morzu,może ktoś coś podpowie ??
sprawdzonego oczywiście:tak::-p
 
Mju po obejrzeniu zdjęć spodziewała się kosmicznych cen, bo wszystko wygląda super, a tu niespodzianka
 
My niezmiennie Krynica Morska i napewno do willi Letniej - zaj... warunki!
Willa Letnia -- Krynica Morska


witam,
czy tam na prawde jest tak fajnie?? Znalazłam komentarze, które bardzo źle opisuja ta wille. Nie wiem czy to w ramach czarnego pijaru, czy w ramach przestrogi.
pozdrawiam
 
reklama
Ja spędzam wakacje i dni wolne nad morzem w Dziwnowie.
To moje rodzinne miasteczko i nie zamieniłabym go na żadne inne :)
Ale lokum mam u rodziców lub u babci, wiec nigdy mnie ten problem nie dotyczył ;)
 
Do góry