reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Foxy jak się czujesz? Pati też napisz czy malutka całkiem wyzdrowiala.Veronika mam nadzieję,że Twój "mały szpital" też zdrowieje:). Życzę wszystkim dużo zdrówka :)
 
reklama
Dziewczyny napiszcie proszę jaką dawkę witaminy D dajecie maluszkom. Ja podawałam bioaron 400 j.m. lekarka powiedziała żebym zwiększyła dawkę na 400/2x dziennie bo mały ma zimne spocone nóżki i to może być objaw niedoboru.nie wiem co robić bo on ma takie stopki od urodzenia. W necie przeczytałam ze do 6 miesiaca powinno być 400 a później 400-600 j.m.
 
Kasieks moja mała czasami też ma takie nóżki. Podaję jej taką samą witaminę jak Ty. Ja jej wpuszczam do buzi. Nie którzy dodają do mleka ale wit.jest tłusta i obawiam się że zostanie na bokach butelki. Faktycznie masz rację mi powiedziano że później ma być dawka zwiększona. Ortopeda też w zaleceniach napisała że mam jej podawać 400. Może skonsultuj to jeszcze.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiek No nauczyciele są
Powaleni...żeby tyle zdawać tym biednym dzieciakom i tez rodzicom robić kolejny obowiązek ,bo wiadomo dziecku trzeba wytłumaczyć i sprawdzić i wgl ...ehhh remontu tez wspolczuje bo napewno padasz już na twarz mam nadzieje ze wkrótce odpoczniesz i widzę Dominiś tez kawał chłopa [emoji23][emoji41] będziemy miały mięśnie jak Pudzian hahha . Kawoszka super ze się odezwałas :* wpadaj częściej bo dostaniesz po dupie ;p i powodzenia życzę na diecie zebys spełniła swoje marzenie :* a Klaudia przekochana [emoji7][emoji7]. Veronika co u was ?mam nadzieje,ze już lepiej :*. Emol i Pati a wy jak tam ? Xx. Ja czuje się dobrze tzn te swędzenie doprowadza mnie do szału już nie wiem co robić , jak moczę ciało w wodzie to czuje jakby mi ktoś igiełki wbijał tak samo jak leżę pod kołdra ...chyba jutro zadzwonię do szpitala i zapytam co robić , bo rany mam już z tego drapania i nie wiem czy to cholesteraza czy kuwa alergia albo sama nie wiem co ... dziś chciałam się umówić do kosmetyczki na rzęsy żeby humor sobie poprawić ale później uświadomiłam sobie ze muszę najpierw się wyleczyć ehh...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aleks, Klaudia piękne dzieciaczki. Dzisiaj zwazylam Artura wazy 7700 a ma 18 tygodni. Nie wiem ile tygodni mają wasze ale mój jak na z 10 lipca chyba ma dobrą wagę.

Kasieks daje tyle samo Wit d. Ja osobiście bym wstrzymała się do 6 miesiąca. Jak nadal będzie miał takie nóżki to zwiększysz do 800. Ale ja osobiście twierdzę ze to przez skarpetki się poca stopy.

Dzisiaj cały dzień zaplanowany miałam więc ciężko było znaleźć czas. A my przeszliśmy na zimową czapkę. Oto mój kawaler.
 
Foxy dzwoń do lekarza. Może trzeba będzie zmienić lekarstwa.
Emol mój skończył 5 miesięcy. Co do stopek to jemu się pocą i ma zimne od urodzenia. Nie ważne czy ma skarpetki czy nie.myślałam że po prostu tak ma a nie że to jakiś objaw.ja też często mam zimne stopy.może też mam niedobór witaminy D albo czegoś innego ;)
 
Kasieks 5 miesięcy ale czas leci .. mój mały tez ma zimne i rączki tez :) a jak się urodził miał aż fioletowe ale po kilku tyg zrobiły się normalne . Ja nie daje wit D bo w mleku moim jest dość sporo i nie chciałam przedawkować a hv czytając skład mleczka doradziła żeby nie podawac :). I znów nie przespana noc ...ja już ze zmęczenia jakaś dziwna się robie ...wystraszyłam się kurtki na wieszaku [emoji33] wtf :/ dziś jadę do szpitala nie będę się konsultować bo powiedzą pewnie ze tak ma być . Jakbym małego nie miała to tam trudno bym przeżyła a tak to weź nie spij cała noc a potem ogarniaj w dzień :/. Jakiś pech za mną chodzi dziewczyny


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
KSieks również całe życie zimne stopy i ręce. Teraz po ciąży nieco lepiej jest.
Foxy ja daję raz na kilka dni bo ja systemem mieszanym karmię. Idź do szpitala i zrób z nimi porządek, niech Ci ulza
 
Kasieks u nas niby dobrze bo bylysmy wczoraj u lekarza (choc do konca nie wierze lekarzom) mowila ze nic nue slychac no ale ostarnio tez nic nie słyszała, na prywatna wizyte mamy na 27bo tamta pediatra jest na seminarium, cos osranio Mala marudna sie zrobila i wieczorem nie chce zasnac, a i jeszcze ze malo je znaczy sie ja powiedzialam bo je mniej wiecej od 60-90 ml 8 razy dziennie no niby od wyjscia ze szpitala przybrala 430gr w cisgu 19dni to tsk nie za duzo
kasieks my dajemy 400 D i w sumie czesto ma zimne raczki i nozki ale i ja taki zmarzlak zawsze bylam oprocz czasu ciazy bo wtedy to zawsze goraci bylo
Foxy Ty idz i ich przycisnij tam i niech cie lecza kurde
 
reklama
Do góry