reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Patiemma i mnie Artur w 11 dni od porodu przybrał tylko 80 gram. To jest mało :) życzę łatwych dni :)
Artur zjadł dzisiaj brokuła o tak płakał. 30 min po skończonym posiłku. Chyba jeszcze za wcześnie na niego
 
Pati trochę dużo tych posiłków. Jak dobrze pamiętam to urodzilas w sierpniu. Sprawdź na opakowaniu bo na moim mleku jest napisane 3 miesiąc 5 posiłków po 150ml a w 4 -5x po 180ml.może trzeba zwiększyć porcje i rozsunac je w czasie.mój ma 5 miesięcy i powinien jeść 5 x po 210ml ale zazwyczaj kończy się na 4 bo nie wybudzam go w nocy i czasem gubi 1 posiłek. Jedzenia jeszcze nie możemy wprowadzać ale czasem daje mu coś skosztować.aż się cały trzesie:D.
Emol z brokułami trzeba uważać bo mogą wywołać wzdęcia tak jak kalafior
 
Hej laski! Mam napięty grafik i troszkę mnie nie było ;) Emol też zaczęłam ćwiczyć :) a od lutego jeszcze dojdzie bezpłatna w szpitalu gimnastyka po porodzie :) Julia już wyzdrowiała za to Szymon ma troszkę szmerów na płucach i coś w uchu :( za tydzień na kontolę i jak się okaże, że dalej coś w uchu widzi to musimy do laryngologa. Leon jeszcze się smarka ale już po mału przechodzi :) Leon już ładnie nauczył się połykać posiłki i nie pluje jak na początku ;D Jak zobaczy, że ktoś je banana to trzepie się i jakby mógł to by wstał i wyrwał ;D Ile waży dowiemy się na początku grudnia na U5
 
Patiemma i mnie Artur w 11 dni od porodu przybrał tylko 80 gram. To jest mało :) życzę łatwych dni :)
Artur zjadł dzisiaj brokuła o tak płakał. 30 min po skończonym posiłku. Chyba jeszcze za wcześnie na niego
Tylko ze my 24konczymy 3msc, jak byla na moim mleku to przybierala ladnie, a teraz tak srednio jakos
 
Pati trochę dużo tych posiłków. Jak dobrze pamiętam to urodzilas w sierpniu. Sprawdź na opakowaniu bo na moim mleku jest napisane 3 miesiąc 5 posiłków po 150ml a w 4 -5x po 180ml.może trzeba zwiększyć porcje i rozsunac je w czasie.mój ma 5 miesięcy i powinien jeść 5 x po 210ml ale zazwyczaj kończy się na 4 bo nie wybudzam go w nocy i czasem gubi 1 posiłek. Jedzenia jeszcze nie możemy wprowadzać ale czasem daje mu coś skosztować.aż się cały trzesie:D.
Emol z brokułami trzeba uważać bo mogą wywołać wzdęcia tak jak kalafior
Kasieks wiem ze wieksze porcje ale jej sie nie da wcisnac wiecej chyba ze dozylnie bym zaczela:cool: bo chocbym z 10ml wiecej jej wciskala to ona bee, a dluzej niz 3,5h -4 nie wytrzyma...
 
A co do witamniny od urodzenia podaję 400. Lekarz nam przepisał Vigantoletten na początku ale mały miał zaparcia. Jak mu powiedziałam, że nie podaję to mówił, że lepiej dawać bo później może mieć artrozę. Przepisał inne tabletki D-Flouretten i jest dobrze. Podaję cały czas tą dawkę. Póki co nikt nic nie mówił, że mam zwiększyć. Skończy mi się D-Flouretten to zacznę dawać Vigantoletten. Już jest starszy więc chyba nic mu nie będzie :) u nas brzydka pogoda dziś. Popaduje,pochmurno i pewnie już o 14 będzie ciemno :/
 
Hej hej ja daję teraz mleko Humana i jest ok. Po woli odstawiam bebilon 1. Moja niunia nie przepada za kleikami dlatego dawałam jen kaszę manną bezhlutenową i wcina łyżeczką bardzo jej smakuje. Z warzyw to dawałam dynię i marchewkę i było ok. Ale po jabłku z morelą wyskoczyła jej na nosie krostka.
Złośnik mały rośnie jyż się stawia.
A vo do wagi dziewczyny nie ma co się spinać. Moja z 27 czerwca a pewnie 7kg waży. Na razie krzyż mi nawala od dźwigania.
Spała dzisiaj 13 godzin ale to ta pogoda. Paskudny dzień.
Idę coś porobić bo w końcu usnęła.
Miłego dnia [emoji4]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My dzisiaj daliśmy ziemniaka, wcinal aż mu się uszy trzesly. Właśnie popijając mlekiem mamusi obiad. I coś czuję że zrobi sobie poobiednia drzemke.

Jeśli macie instagram to tam nas widać na bieżąco + można obejrzeć filmiki. Tutaj niestety nie da się wstawić.
art_ewe
 
Do góry