reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Walka z kilogramami po porodzie

ja ogolem w ciazy przytyłam 16 kg

przed ciążą ważyłam 55 kg i to dla mnie najlepsza waga. Wiec cel mam dobic do niej ile by mi to nie kosztowało

dzis po porannym ważeniu na wadze 62,8 kg ( w dniu porodu 71 kg), czyli ciut wiecej niż 8 kg na minusie, jeszcze tyle samo przede mną :)

damy rade dziewczyny!!!
 
reklama
ja przy wzroscie 152cm przed ciążą ważyłam 57kg, w dniu porodu 68,5 więc 11,5kg, a teraz 2 tyg po porodzie mam do wagi sprzed ciąży jeszcze 80dkg :-) ale moje marzenie to ważyc ok 48kg choć szczerze wątpię że jeszcze kiedykolwiek będę ważyć mniej niż 50kg:-(
 
No to ja Wam powiem, ze ja jestem zalamana, bo waga 2 dni temu pokazala mi
-13kg , a w ciazy przytylam 5,5kg. Wygladam jak anorektyczka, nawet lekarki w szpitalu pytaly sie mojej mamy czemu ja taka chuda jestem po porodzie :-:)-(
Jem znacznie wiecej , ale gotowane,zeby malej jeszcze nie dowalic kolek. Te pobyty w szpitalach, to ze teraz leze plackiem i ze scigam caly czas pokarm dla malej towszystko razem chyba takiego szkieletora ze mnie zrobilo.
 
No to ja Wam powiem, ze ja jestem zalamana, bo waga 2 dni temu pokazala mi
-13kg , a w ciazy przytylam 5,5kg. Wygladam jak anorektyczka, nawet lekarki w szpitalu pytaly sie mojej mamy czemu ja taka chuda jestem po porodzie :-:)-(
Jem znacznie wiecej , ale gotowane,zeby malej jeszcze nie dowalic kolek. Te pobyty w szpitalach, to ze teraz leze plackiem i ze scigam caly czas pokarm dla malej towszystko razem chyba takiego szkieletora ze mnie zrobilo.

kobieto wiem co czujesz..... ja to samo mialam, tzn az tak nie schudlam ale stres robi swoje :( dzis bylam u chirurga i okazalo si eze mały ma przpeukline pachwinowa prawa i lewa :angry: jest spodowowane niedojrzałoscia miesni jak to u wczesniakow, no i na domiar złego ma przpeukline pepkowa ;((((((((((((( wiec 3 przpeukliny u wczesniaka ;!!!!!!!!!!! a najgorsze jest to ze nic nie mogłam na ten temat poradzic bo załatwoiono go w psiztlau. ehhhhhhhhhhhhh
 
KASIUREK - o matko o ty tez masz dalej przejscia!!!! Mialam nadzieje, ze u Ciebie juz wszytsko teraz dobrze. A co do szpitali to widze, ze razem sie uzeramy z debilami z sluzby zdrowia. Naprawia jedno a zepsuja drugie. masakra!!!!!!!!!! Duzo zdrowka dla Was. Mam nadzieje,ze trafisz na dobrego specjaliste i Twoj Skarb bedzie zdrowiutki.
 
Mi 0,5kg brakuje do wagi sprzed ciąży po tygodniu czasu, było by fajnie, ale policzki mi się zapadły, nogi jak patyki, nie wiem gdzie te kilogramy, chyba w brzuchu:confused:
Oj mam nadzieję kasiurek i stopi, ze wasze maleństwa szybko wrócą do zdrówka i nadrobicie te kg.
 
ja ogolem w ciazy przytyłam 16 kg

przed ciążą ważyłam 55 kg i to dla mnie najlepsza waga. Wiec cel mam dobic do niej ile by mi to nie kosztowało

dzis po porannym ważeniu na wadze 62,8 kg ( w dniu porodu 71 kg), czyli ciut wiecej niż 8 kg na minusie, jeszcze tyle samo przede mną :)

damy rade dziewczyny!!!

waga z dziś to 60,4 kg, czyli już 10,6 mam na minusie,

Stopi i Kasiurek! trzymajcie sie dzielnie i walczcie z tzw. służba zdrowia, bo nic dobrego o niej powiedziec nie mozna... co prawda ja jestem generalnie zadowolona z pobytu w szpitalu, tyle,ze miałam przejscia z połozna jedną, jak o niej pomysle, to nóż w kieszeni sie otwiera!!!!
 
A ja przez to że chyba nadrabiam braki słodkości z diety cukrzycowej zamiast wracać do wagi sprzed ciąży to przytyłam... Jeszcze niedawno pisałam że mam tylko 1,5 kg do przodu a teraz mam znowu 3! :zawstydzona/y: Chyba muszę ograniczyć ilość spożywanych drożdżówek, chałek i bułaczek maślanych...:-(
 
reklama
Ja drożdżówkę zjadłam już w szpitalu i Agatce nic nie dolegało więc potem spróbowałam ciasto drożdżowe bez dodatków, chałkę a ostatnio jagodzianki i Agatce nic nie jest. Muszę jeszcze spróbować jakąś mało skomplikowaną w składzie szarlotkę, ale niestety jabłka teraz są raczej kiepskie ;-)
Myślę że po prostu musisz trochę spróbować...
 
Do góry