reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
No chyba tak. Zima jak zwykle zaskoczyła. Ja to nawet nie wiem jak jest na dworzu. Siedzę całe dnie w domu. Jutro się wyrwę z małym do lekarza, to jedyne moje wyjścia z domu w ostatnim czasie:-(
 
Tak jestem cały czas w domu. W adwencie miałam wychodne na roraty, potem święta, a teraz to jak trzeba z Mikołajem do lekarza. Mikołaj miał przerwę w chorowaniu 1,5 tyg, akurat w święta był zdrowy. Teraz znowu chory już 3 tydzień na antybiotyku. Najbardziej mi Majki szkoda, bo jej się nudzi ze mną. Codziennie mi płacze że chce iść do babci, ale moja mama nie zawsze ją chce,albo siostra , która z nią mieszka się nie zgadza bo jej dziecko śpi (6m-cy), a wtedy musi być idealna cisza. Czasem mama ją z łaski weźmie. Mikołaj ostatni raz na spacerze to był chyba jakoś na początku listopada
 
Witam. Przyznaję się, że tu zaglądałam ale nie miałam weny do pisania. Dzieci śpią, więc postanowiłam troszeczkę napisać. Krystek ma bardzo dużo energii, wszędzie go pełno, ostatnio wymyślił skakanie z naszego łóżka na podłogę. Krystek i Radek coraz bardziej się dogadują, a jak wymyślą razem zabawę to tylko śmiechy słychać. Miałam coś jeszcze napisać ale ulotniło mi się z głowy. Jak sobie przypomnę to napiszę.
 
Hej.Ja pisałam ale widzę ze mój post się nie dodał:(.U nas tak sobie. Zuzia nadal nie mowa.Kupy dalej nie chce zrobic do nocnika, i bonanza zeby chciała wogóle usiąść.Czeka do wieczora az jej zakladam pampersa do spania.Cały dzien jest bez ale na noc jeszcze jej zakładam.Marcin juz jezdzi na Tirze.Nie ma go po 2 tyg a potem jest tydzień.Właśnie ma wrócic w cwartek.I teraz wekuje tylko zupy, fasolke po bretońsku i wszystko co się da:)))Idziemy po obiedzie ulepić bałwana bo we wrocławiu 6na plusie.To pozdrawiamy, a może wątek ruszy:):-)
 
reklama
heej wieki mnie tu nie było....
u mnie jakoś takoś...
Kuba ma grypę :( meczy sie juz ponad tydzień cały czas bardzo wysoko gorączkuje jak do czwartku nie przejdzie czeka nas szpital :( najgorsze jest to że nie ma jakiegoś strasznego kaszlu ani kataru tylko właśnie ta gorączka i cały czas sie skarży że wszystko go boli :( ja sie strasznie boje powikłań....antybiotyki narazie nie daja rezultatów w ogóle :(
 
Do góry