reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

powróce do tematu lozeczka :-)
my mamy lozeczko turystyczne stosowane tylko na wyjazdach bo uwazam ze do codziennego spania sioe nie nadaja - chyba ze tak jak podpowiedzial nam pan w sklepie- wlozy sie do niego zwykly materac :tak: :-)
mnie w tych lozeczkach strasznie drazni to ze strasznie "szeleszcza" przy kazdym ruchu dziecka (moze przy zwyklym materacu tak sie nie beda ruszac??)
i z tego co mi sie wydaje maja tylko dwa poziomy tzn wysoki i "podloga" :-)
 
reklama
ivka 76 - ja nie szczepie mmr-ka. Pytalam sie mojej cioci, ktora jest pielegniarka i zajmuje sie szczepieniami- powiedziala, ze jesli sie nie zgodze na szczepienie, to najwyzej moga dac mi papier do podpisania ze sie nie zgadzam. Juz nie ma kar za nie szczepienie jak kiedys
 
powróce do tematu lozeczka :-)
my mamy lozeczko turystyczne stosowane tylko na wyjazdach bo uwazam ze do codziennego spania sioe nie nadaja - chyba ze tak jak podpowiedzial nam pan w sklepie- wlozy sie do niego zwykly materac :tak: :-)
mnie w tych lozeczkach strasznie drazni to ze strasznie "szeleszcza" przy kazdym ruchu dziecka (moze przy zwyklym materacu tak sie nie beda ruszac??)
i z tego co mi sie wydaje maja tylko dwa poziomy tzn wysoki i "podloga" :-)

U nas też łóżeczko turystyczne wyłącznie na wyjazdach. U dziadków jest zwykłe drewniane, więc to turystyczne tylko na wyjazdy nie-dziadkowe. Ja mam łóżeczko hauck - co prawda nie szeleści przy każdym ruchu, ale na materacu, który tam jest nie kazałabym Szymonowi spać na co dzień. Wtedy kiedy on korzysta z tego łóżeczka to i tak wkładam mu na materac coś jeszcze...
 
Ivka - rozmawiałam z moją pediatrą - ona powiedziłą że to nie ta szczepionka o której tak głośno, że teraz wygląda to zupełnie inaczej...

wiem że teraz mam darmową - a cały czas lecę na tych skojarzonych

pediatra przedstawiła mi wszystkie za i przeciw - i za wyszło mi troszke więcej - jednak ta szczepionka jest dość niebezpieczna i trezba być zupełnie zdrowym - a co w moim domu tera zjest dość trudno :(


powracając do łózeczka turystycznego - teraz małemu roskładałam i składałam łóżeczko u siebie w pokoju (jak Piotrek uczył się spać) - cały czas zresztą teraz za mną stoi :), to jeżeli chodzi o materac to np łóżeczko baby ono - ma wymiary identyczne jak łóżeczka drewniane i kolezanka kupiła do niego materac taki sam jak do drewnianego... do mojego nie pasują bo mam starszy tym łózeczka - to kłądę dwa koce, żeby odizolować dziecko od "prawie ceraty"...

cieżko znaleźć dobre rozwiązanie - ja tez kombinowałam przed narodzinami Bartka, stanęło na kołysce, ale teraz jakbym miałą mieć Nataszkę - to nie wiem gdzie bym ją ulokowała - pewnei tez w kołysce w mojej sypialni - tak jak spał Bartek - ale co po tem - tojuż hyba hamak przy sufiie :)
 
co do pneumokoków i mmr to ja szczepie

lozeczko tez musimy zakupic turystyczne bo teraz sporo nas odwiedzin czeka jak polecimy do pl
 
a ja przed przeprowadzką własnie sie pozbyłam zwykłego łózeczka...........bo stwierdziłam ze do niczego mi sie nie przyda:no: .....Patryk przespał w nim moze kilka nocy i to nie całych....za to odkupiłam sobie za grosze od kolezanki łózeczko turystyczne -zeby czasami go wsadzic w ciagu dnia jak juz nie daje sobie rady z "pałaszującym tornado"po mieszkaniu;-) :-D .......ale zeby go kłasc tam spać to sobie jakoś tego nie wyobrazam :no:
A jezeli chodzi o spanie to ....Patryk nadal śpi z nami .......w ciagu dnia powolutku go przyzwyczajam do spania na swoim małym łózku które dostał od chrzestnej .........ale zanim zacznie w nim sam spać jeszcze troche czasu upłynie:):)
 
Terakaaa- anie boisz się że Patryk spadnie z łóżeczka??? :confused:
Czy to takie specjalne dla niemowlaczków?
mokkate ....ja go tylko w ciagu dnia daje do tego łózeczka .......i cały czas mam go na oku;-) ;-) ....a łózeczko jest bardzo niskie ...no i ma specjalna barierke ochronna:tak: ;-)
 

Załączniki

  • łozeczko.jpg
    łozeczko.jpg
    6,8 KB · Wyświetleń: 26
  • brammmmmmmmm.jpg
    brammmmmmmmm.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Tereska a ktore lozeczko kupilas?Mi bardzo sie podoba to auto u nas tez takie jest w katalogu tylko ze czerowne barzdo mi sie podoba rewelacja:tak: i tak sobie planuje od dluzszego czasu ze kupie Briankowi ale jeszcze nie teraz :-)
 
Do góry