reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

060420111494 (800x600).jpg060420111493 (600x800).jpg060420111491 (800x600).jpg060420111490 (800x600).jpg060420111486 (600x800).jpg060420111484 (800x600).jpg

060420111485 (600x800).jpg060420111488 (800x600).jpg060420111483 (800x600).jpg



no to pora na mnie- jak obiecalam wczoraj zrobila fotki moim butkom:)fotka 3-4 to moje butki do lozka:)))fotka 6- najwygodniejsze butki:)) juz 3 lata maja,ostatnia-kozaczki na zime. i powiem wam ciekawostke- najdrozsze buty z tych kosztowaly 29 euro.
 
reklama
dziulka tez musze zaczac za twoim przykladem buty do lozka nosic:D
a moj A. zrobil nam suprajsa i wrocil wczesniej. no i prezent przywiozl:IMG_0221.jpg
kocham sukienki w groszki, wszystkie pin up i lata 60

aaa co do cielistych szpilek podobno na asos.com mozna zamowic wysylka gratis do polski
 
Wątek super- gratuluję pomysłu :-) Ja mogę fotografować głównie swoje obuwie i ewentualnie torebki. Kocham jedno i drugie. Natomiast nienawidzę kupować spodni!!!

Ida dla mnie te butki wyglądają identycznie.

Strip sukienka jest świetna! Uwielbiam taki krój. Można wiedzieć gdzie kupiona? Czy może małżyk się nie pochwalił?
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
O! Dobry temat ;)
Strip- świetna sukienka, ja też lubię takie.

A jeśli chodzi o kupowanie ja mam naturę "sroki", wszystko muszę mieć a potem się zastanawiam po co to kupiłam skoro mi aż tyle nie potrzebne:D
Ciągle znoszę do domu różne bluzki- bluzek mam tonę. Takich t-shirtów z kolorowymi nadrukami czy napisami itp...
Czasami zapominam o jakiejś i np po paru miesiącach znajduję w szafie ze zdziwieniem :p

Rok temu kupiłam 2 pary takich samych szpilek tylko w innych kolorach bo nie mogłam się zdecydować...
ubrałam 2 razy i za parę miesięcy sprzedałam bo jednak były niewygodne...
Od razu mówię, że worka pieniędzy nie mam. Buty wyczaiłam na allegro za 20 zł ;)
 
hehe :) super temat.
ja ostatnio szaleję na punkcie kolczyków. zawsze nosiłam długie, mam ich całe miliony, ale teraz to byłoby samobójstwo. Więc od pociąża kolekcjonuję sztyfty. A ostatnio zaczęłam w wolnych chwilach bawić się i robić sobie sama z filcu, koralików i wstążek. Zuzanna jest zachwycona. Jedną broszkę (do kompletu sobie zrobiłam) to ogląda z takim zachwytem w oczach, że aż mi miło :D
a polować to poluję na torebkę, imitację hermes birkin, w kolorze ecru lub karmelkowym. ostatnio upatrzyłam, ale mi ktoś sprzątną sprzed nosa na allegro :(
 
No,własnie...piszecie tu,że same robicie różne cudeńka- biżuteria ,hafty ,decoupage ,albumy,kartki z zyczeniami i inne :-).Ja tak bardzo lubie oglądac takie rzeczy- bo sa niepowtarzalne.I chętnie bym widziała osobny wątek o tym.Nawte bym go założyła,tylko czy pochwalicie się tam?Pliiiiz:blink::-)
 
reklama
Do góry