reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

reklama
Strip łał sukienka super! :-) a butli świetne kurcze, troche drogo ale może bym sie skusiła...tylko ja uwielbiam przymierzać, musiałabym zobaczyć co i jak bo ja mam dość drobne stopy..

Iduś jak dla mnie to to samo, bez sensu że tak zniekształcili te z allegro dla mnie to od razu coś nie tak, jak nie podają rzeczywistego zdjęcia samych butów ;-)

w przyszłym tygodniu mój małż bierze tacierzyński i jedziemy z cvkami to może sobie zrobie takie całodzienne buszowanie po sklepach...ach kobiece marzenia :-D !

Natuś
jakby co to wujek google nie gryzie ;-) :-D
 
dla mnie cały dzień w sklepie to byłaby niezła katorga
nie no spoko, nie chodzi o to, że mi to przeszkadza albo że pragnę wiedzieć co te słowa oznaczają, tak tylko mówię.
 
ja chyba na ten wątek nie będę wchodzić, bo co raz to nowe rzeczy wynajduję;) podczas oglądania linków które podałyście zdążyłam się w tych:

1173_1.jpg
butach zakochać. I kto mi je teraz zasponsoruje :confused:;-):-p
STRIP - a sukienka śliczna :)))
 
makuc świetne butki! i jak dla mnie na spacerki też sie nadają :-D

przylaszczka
bardzo ciekawa sukienka, ona jest cała na zamek błyskawiczny, czy to jakaś lamówka?
 
Alicja z krainy czarów - zamek( do karmienia:) i ma zamki na rekawach na 20 cm . ale ja sie nie słaniam po ścianach jak ta panna:). Kupiłam na stronie Pakamera- bo oczywiscie wsztsko co kupuje od pol roku- robie przez internet .
MAKUC - fajne takie, ale ja sie boje, bo jestem mala chuda, jak bede w koturnach wygladac. Widzialam takie super z tomy hilfiger, ale cena tez kosmos
1311377486_LG.jpg
 
reklama
A wiecie co mi się marzy...
te buty!

christian-louboutin-bouquet-platform.jpg
brides-shoes-christian-louboutin.jpg

Szpilki Christiana Louboutina. Boskie!
Szkoda tylko, że za oryginały trzeba wybulić parę tysięcy....

P.S Kocham koronki... ;) Są bardzo seksowne. Marzy mi się też koronkowa czarna sukienka... taka...gdzieniegdzie prześwitująca ;))
 
Do góry