reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek modowy

SIVLE takie szpile te ostatnie u nas w sklepie sa po 20 euro:) fakt ze podroby ale prawie identyko. przyjezdzaj do lyonu :)) u nas sklep z butami niedaleko mnie jest taki super ze szok, Leane na chrzciny butki za 10 kupilam, a w ogole najtansze buty sa po 9 euro najdrozsze 26. do wyboru do koloru a juz tych szpilow na ten styl to tony!!! taka moda u nas wlasnie ze albo szpilachy albo koturny typu Makuciowa fotka.
 
reklama
strip sukienka cudna :-). Kropy w modzie !
a co do butków to te nude przepiękne , ale chyba ciut za wysokie , natomiast zastanawiam sie nad tymi czarnymi . Extra.

sivle te koronkowe - przepiekne
 
kurcze coś mi umknęło? Roxi Ty znów w ciąży jesteś?????

hahahahahahaha dawno nic mnie tak nie ubawiło :-D:-D:-D:-D

oczywiście chodziło o to że jak kiedyś, a dokładnie w zeszłym roku, byłam w ciąży i teraz po ciąży śmigam głównie w adidaskach :-ptak jak Nat napisała, wydawało mi się że jasno to wynika z mojej wypowiedzi ;-) ale ja nigdy z polskiego nie była dobra i wolałam zadania na matmie rozwiązywać, a wypracowania to była katorga wiec sklecanie zdań musze poćwiczyć :-D

strip
, sukieneczka bomba, ja też uwielbam taki styl ala lata 60-te :tak:

pszczylaszczka
, twoja sukienka tez super, ale chyba trzeba być do niej bardzo szczupłym.

ja miałam kiedyś świra na punkcie torebek, ale przeszło mi (ku radości mojego męża ;-) )
ja nadal mam świra na punkcie torebek, ku nieszczęściu mojego męża ;-) jak ide na zakupy to jest 100% pewność że wróce z nową torebka, zamiast z tym co miałam sobie kupić. Mąż się wkurza bo ciągle narzekam że nie mam bluzek, spodni, butów itd itp a co ja poradze że nic z tych rzeczy nie moge znaleźć a torebki prosza mnie żeby je kupić i zawsze jakąś upatrze która idealnie mi pasuje :zawstydzona/y:
 
Dziewczyny podziwiam Wasze zakupowe szaleństwa. Ja zachowuję się w temacie gorzej jak facet ;/ Kupuję wtedy kiedy coś się rozpada, albo jest totalnie niezbędne w mojej garderobie. Najgorsza sprawa z butami ! Jak mam kupić buty to już na tydzień naprzód jestem chora. Na codzień chodzę w dżinsach + sweterek lub bluza, ew. bluzka koszulowa i marynarka. Eh dziewczyny kiepski ze mnie babon :( Za to dzieciaki lubię stroić. Jak wracam z miasta to zawsze coś dla nich upoluję.
 
reklama
Do góry