reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek TYLKO dla chwalipięt!!!

reklama
Kasia - brawo dla Wojtka i dumnej mamy :laugh2:

Co do mówienia, to ta moja panienka chyba nie opanuje tej trudnej sztuki. Znowu przestała gadać, tylko jęki i stęki :-p aaaa mąż podpowiada, że pozostało jej "ej" jak woła kogoś.
 
Moja tez sto lat, jedynie siedzi ładnie, nie raczkuje tylko wkurza się, że ona na kolanach i nic się nie dzieje, popelzala do tyłu trochę i znów wkurz, bo zamiast przesunąć się do zabawek Oli, to się od nich odsuwa, a teraz kombinuje łapie się łapkami o moje nogi czy leżaczek i skacze na.tyłku jakby wstać chciała, ale nie wie jak i po co....
Za to gada namiętnie i zjada wszystko co w zasięgu ręki, najlepiej idzie bułka, gazety, etui na telefon i bibuła...
 
Dziewczyny nawet się nie spodziewacie jak szybko (i nagle) dzieciaki zaczną: siadać, raczkowac czy wstawać. Ja obniżyłam łóżeczko a kilka dni później Z. zaczęła stawać przy szczebelkach.
 
Wojtek zaczął siadać przedwczoraj, a ma prawie 8 miesięcy więc jeszcze macie czas :)
Ale za to W KOŃCU zaczął coś przebąkiwać 'Kle ba ba ba agg niee' także chyba w końcu doczekałam się gaworzenia :)

Jedynie co to teraz usypianie bardziej uciążliwe jest bo kładę go on wstaję, kładę on wstaje, kładę on wstaje tak z 15x potem jest wrzask i zasypia :p
 
reklama
Do góry