reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Netta dzięki ja uwielbiam kocyki i będę ciasno owijac tak jak przy julku i to mnie urzeklo Link do: Woombie, czyli sekret długiego snu niemowlaka - Mamy Gadżety ale cena nie ta na tak krótko. A ten color stories też ta pani gadżet poleca:)
Ivi ja wogole nie rozumiem idei rozka i nie zamierzam go mieć. Ja właśnie nie wiem pewnie powoli samo przyjdzie gdzieś w czerwcu pojadę do mamy i do teściów przejrzeć co mam po julku. Liczę że już będę znała płeć to wtedy będę mogła zacząć na dobre z tym czego nie mam
 
reklama
Ivi ale ci dobrze ja wszystko po jasiu sprzedałam za marne grosze ciuszki wydałam zostałam z niczym , nie planowałam dzidziusia juz ... a teraz było by jak znalazł najbardziej szkoda mi huśtawki i skoczka miałam takiego z Fisher las tropikalny jasiek tak siedział i się nie nudził
 
Ja mam matę, leżaczek, wózki, fotelik do auta, krzesełko do karmienia, łóżeczko drewniane, turystyczne.. do tego parę worków ubrań na strychu, bo jakoś.. żal mi było się tego pozbywać i ciągle zwlekałam mówiąc że czekają na dzieci znajomych :D
na pewno nei mam jednego - pieluch rozm. 1 ! ;)

Keejti - ja z rożka korzystam właśnie jako z otulacza, bo miałam takie na rzepy+wiązane i maluszka można było ciasno owinąć i spał grzecznie :) przy Tymku używałam non stop! bo on bardzo mocnego tulenia wymagał.. przy dziewczynkach troche mniej ale też się przydawały :) Ale i tak hicior to wszelkie kocyki, no i w moim przypadku akurat - śpiworki do spania;) ale tu wiem że co osoba to opinia;)
 
No ja za spiworkami nie przepadalam do tej pory jeden nowy w szafie wisi;d a to może dlatego że mój miał tak rzepy że nie owijal ciasno ale i tak kocyk to kocyk.
Ja mam łóżeczko drewniane i turystyczne krzesełko do karmienia i masę ciuszków. A mate sprzedalam i bujaczek miałam bright starts fajny i trochę żałuję. No i zabawek trochę mam. O! U nas hitem była żyrafa Zosia. Tez będę musiała kupić. Karuzele właśnie się zastanawiam czy mam bo ta Fisher miałam z projektorem. A fotelik mi nie będzie pasował do stelaża żadnego to go sprzedam.
Ja mam taki plan że kupię tylko wózek fotelik ew łóżko dla Julka a takie rzeczy jak bujaczek czy mata zamówię w prezentach zaraz będzie gwiazdka i chrzest. Przy julku tak bez okazji dostałam masę markowych rzeczy ale albo już miałam albo np po co mi wypasiony chodzik jak nie miałam zamiaru go używać. A i żałuję że laktatora się pozbylam. Wtedy się zarzekalam że już nigdy nie będę karmić. Teraz mnie kusi ten zestaw co tu pokazywalam
 
No mi niby też ale strasznie się meczylam miałam taki czas ze co 3h dzień w dzień i kupiłam lovi elektryczny taki nowy super wypadł w porównaniu z medela. A jak na złość ręczny Avent i komplet butelek zapas smoczkow się pozbylam jakoś tydzień przed tym jak zaciazylam i to za darmo
 
Moj synek miał te.

Rożek musi być u nas.

Ivi no widzisz, tu są minkowe dziadowy hihi. Ja kupie tez po prenatalnych coś ale tak, po prostu. Potem czekam do 15-16tc na płeć i po 20 pomyślimy.
Wiele mi nie trzeba i uważam, że dużo rzeczy dokupuje się jak maluch juz jest na świecie.

Pieluchy tetrowe i flanelowe u nas szły w ogromnych ilościach. Dex mial refluks wiec tym bardziej.


Do szpitala wzielam ten otulacz nr 2. Mlody przespal caaalutka noc aż się balismy.. Wstal rano o 10 godzinie a spać poszedł po 8.
Dla mnie tylko metoda otulacz szuszanie na boku główka lekko w dol. Stosowane u Cory plu język niemowląt i zero problemów. Dwójka dzieci budziła się na jedzenie jak w zegarku, przesypiali całe noce, wszystko stałe i nudneeeee.
 

Załączniki

  • pol_pl_Otulacz-Gro-swaddle-Hetty-Gro-Company-1162_6.jpg
    pol_pl_Otulacz-Gro-swaddle-Hetty-Gro-Company-1162_6.jpg
    66,5 KB · Wyświetleń: 129
  • 10135584.jpg
    10135584.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 125
  • lovemebaby_swaddlegrey_1.jpg
    lovemebaby_swaddlegrey_1.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 123
Ja mam wszystko. Od laktatora po huśtawķe. Niczego nie sprzedałam. Kupie tylko pościel do łóżeczka, bo Zuzia narazie nie będzie jeszcze spać pod dużą kołdrą.
 
reklama
Do góry