reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Nasz miś to billy sterntaler. Nic się to nie psuje, to jest bardzo prosty mechanizm jest tylko korbka do poglasniania. Dźwięk uruchamia się na płacz dziecka. Ostatnio synek mówi do nas ze odda Dzidzi jednego z nich... bardxo się wzruszyłam mąż też. Bo to jest niesamowite jakim on uczuciem je darzy. Tego starszego ciut bardziej :) no i oddać go chce... mąż mówi ze nie ma potrzeby ze Dzidzi tez wybierzemy ze będzie miała swojego. U nas to jest rzecz święta. Aktualnie oba wyglądają dość marnie, jeden jest juz po operacji :) nie ma dnia bez nich. Muszą być.
 
reklama
My też kupowalismy wszystko sami, ale dużo z gadżetów w stylu krzeselko, hustawka i maty edukacyjne to uzywki.
Mate ma początku kupilam rainforest - zasypiala na niej przy dźwiękach dżungli. Potem żeby zmotywować do ruchu to kupilam taką dużą tiny love tropikalna wyspa czy coś. Polecam.
 
Katerineczka ale słodziak. Myślę że Zu też będzie z takich dzielących sie dzieci. Jak przychodzą moje koleżanki z bobasami to cały czas im znosi zabawki. Jak ktoś przyjdzie w jej wieku to nigdy nie ma " to moje", ale u kuzyna to młodszy to straszny samolub i nigdy jej nic nie pozwala tknąć. Ostatnio jak u nas byli to nawet jego tata zwrócił uwage: no widzisz, ty bys tak nie dał się Zuzi pobawic.
 
To wklejam pierwsza chłopcy chcieli coś dla dzidziusia jak byliśmy w biedronka wybrali kocyk minky na wyprzedaży kosztował 16 zł .. wyciągają go co trochę i oglądają hi hi mają namacalny dowód ze dzidziuś będzie :)
 

Załączniki

  • 20160413_071913.jpg
    20160413_071913.jpg
    307,4 KB · Wyświetleń: 154
Też je oglądałam fajnie:) słodkie te dzieci jak coś wymyśla. Mój umie pokazać na brzuch jak powiem dzidzia i całuje od razu:d
Też właśnie ten kocyk oglądałam a że m pracuje w biedronce to czekam na wyprzedaz:bd
 
reklama
Do góry