reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża- bóle

Madzinkastaramy

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
27
Cześć dziewczyny,
Dziś beta wyniosła 147, także to bardzo wczesna ciąża, ale tak jak pół dnia się cieszyłam, tak teraz trochę się martwię.
Po południu dostałam bólu jak na okres, takie typowe kłucie raz jednego, raz drugiego jajnika- dość mocne, ale z przerwami. Miała któraś z was podobnie? :(
 
reklama
Moja beta w dniu, kiedy się dowiedziałam o ciąży wynosiła 96.2 🙂 też miałam kłucie z jajnika, z którego miałam owulacje dosyć mocne (chodziłam na monitorowanie cyklu, więc wiem z którego jajnika była owulacja). Sprawdź przyrost bety po 48h, no i powodzenia 🙂
 
Cześć dziewczyny,
Dziś beta wyniosła 147, także to bardzo wczesna ciąża, ale tak jak pół dnia się cieszyłam, tak teraz trochę się martwię.
Po południu dostałam bólu jak na okres, takie typowe kłucie raz jednego, raz drugiego jajnika- dość mocne, ale z przerwami. Miała któraś z was podobnie? :(
Mnie brzuch bolał jak na okres od 4 do mniej więcej 8 tygodnia. Na początku taki ból jest normalny :)
 
Jak dla mnie kłucie w jajniku a bol jak na okres to dwa różne tematy.. Kłucia w ciazy się zdarzają i to dość często ja także miałam. Ale jak pojawiają się skurcze jak na okres- to już trzeba do lekarza..
 
Cześć dziewczyny,
Dziś beta wyniosła 147, także to bardzo wczesna ciąża, ale tak jak pół dnia się cieszyłam, tak teraz trochę się martwię.
Po południu dostałam bólu jak na okres, takie typowe kłucie raz jednego, raz drugiego jajnika- dość mocne, ale z przerwami. Miała któraś z was podobnie? :(
miałam tak W każdej ciąży a Teraz jestem w 4. Klucia jajnikpw czasem z pol Dnia i dosc długo.. Po 8tyg zaczynalo sie Uspokajac z bolem menstruacyjnym ale kłucia były dluzej. Rozciagajace sie wiezadla itd....
Bol menstruacyjny to sobie tlumacze teraz przyzwyczajaniem macicy do nowej sytuacji lol. Ogólnie widze czeste Zjawisko bez jakichkolwiek nieprawidłowości
 
Do góry