reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża?

Dołączył(a)
16 Grudzień 2023
Postów
6
Witam, niedawno wykonałam test ciążowy na początku na teście nic nie było widać żeby zapowiadał się on pozytywny po czym po 2-3 minutach zaczęła pojawiać się bardzo delikatnie widoczna 2 kreska. Dwa dni później wykonałam nowy test z którym było to samo. Czy testy są pozytywne? Jestem trochę zakłopotana liczę na odpowiedź pozdrawiam miłego dnia ☺️
IMG_1539.jpeg
 
reklama
Ile dni po @ jesteś? Dla pewności idź na betę lub powtórz test.
Ja trochę nie rozumiem zrobiłam kilka testów pierwszy który zrobiłam wyszedł pozytywny, minęło trochę czasu zrobiłam następny wyszedł on negatywny dostałam miesiączke itp zrobiłam następny znów wyszedł negatywny a 3 dni temu zrobiłam jeden z załączonym na obrazku wyszedł on pozytywny i wczoraj zrobiłam następny i również wyszedł pozytywny a miesiaczke powinnam dostać 3 dni temu
 
Ja trochę nie rozumiem zrobiłam kilka testów pierwszy który zrobiłam wyszedł pozytywny, minęło trochę czasu zrobiłam następny wyszedł on negatywny dostałam miesiączke itp zrobiłam następny znów wyszedł negatywny a 3 dni temu zrobiłam jeden z załączonym na obrazku wyszedł on pozytywny i wczoraj zrobiłam następny i również wyszedł pozytywny a miesiaczke powinnam dostać 3 dni temu
Zależy od czułości testów. Mi test nie wykrył ciąży.
 
Ja trochę nie rozumiem zrobiłam kilka testów pierwszy który zrobiłam wyszedł pozytywny, minęło trochę czasu zrobiłam następny wyszedł on negatywny dostałam miesiączke itp zrobiłam następny znów wyszedł negatywny a 3 dni temu zrobiłam jeden z załączonym na obrazku wyszedł on pozytywny i wczoraj zrobiłam następny i również wyszedł pozytywny a miesiaczke powinnam dostać 3 dni temu
Zależy od l czułości testu, to była ta miesiączka czy dopiero dostaniesz?

Jeżeli nie jestem pewna co do testów to zrób betę.
 
Ja trochę nie rozumiem zrobiłam kilka testów pierwszy który zrobiłam wyszedł pozytywny, minęło trochę czasu zrobiłam następny wyszedł on negatywny dostałam miesiączke itp zrobiłam następny znów wyszedł negatywny a 3 dni temu zrobiłam jeden z załączonym na obrazku wyszedł on pozytywny i wczoraj zrobiłam następny i również wyszedł pozytywny a miesiaczke powinnam dostać 3 dni temu
Ale to byla poprzednia miesiączka? To moglas wyłapac biochem, dlatego test był pozytywny. A mogl byc falszywie pozytywny. Skoro przyszła miesiączka, to ciązy nie było. A skoro teraz się spóźnia i testy są pozytywne, to prawdopodobnie jest idź i zrób betę, a po 48h przyrost i będziesz wiedzieć.
 
miesiaczke miałam miesiąc temu i również test wyszedł pozytywny, natomiast później już testy były
Ale to byla poprzednia miesiączka? To moglas wyłapac biochem, dlatego test był pozytywny. A mogl byc falszywie pozytywny. Skoro przyszła miesiączka, to ciązy nie było. A skoro teraz się spóźnia i testy są pozytywne, to prawdopodobnie jest idź i zrób betę, a po 48h przyrost i będziesz wiedzieć.
dziękuję bardzo za pomoc!
 
reklama
Pierwszy test wygląda na stary, zżółknięty i zalany. A drugi... Ta kreska tak wygląda, że to równie dobrze może przebijać kreska testowa, a nie pozytywna.
Zrób za dwa dni znowu test, jeśli @ nie przyjdzie albo idź na betę.
 
Do góry