reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne objawy,te pierwsze

Dołączył(a)
20 Styczeń 2019
Postów
13
witam was dziewczyny, chcialam prosic was o pomoc, te doswiadczone i w obecnej ciazy. Przeszukalam juz caly internet...
okres mam dostac w niedziele, za tydzien, ale czy jest mozliwe ze juz teraz moge miec jakies objawy? min ogromna ochote na slodkie, zmiany nastrojow i bol w dole brzucha? prosze powiedzcie czy ktoras miala podobnie? mozliwe ze sobie wkrecam, bardzo bym chciala byc w ciazy, raz poronilam, kilka lat temu i sie bardzo boje czy w ogole uda mi sie zajsc jeszcze raz. bede bardzo wdzieczna za kazda rade.pozdrawiam
 
reklama
Te objawu u mnie to oznaczaja zblizajacy sie okres,ale nie kazdy ma takie same.tydzien do okresu to nie jestem pewna czy juz sie zagniezdzil zarodek i zaczely sie wytwarzac hormony ciazowe?ja z mojej ciazy pamietam tylko ze temperature czy to rano czy wieczorem zawsze mialam powyzej 37,i brak okresu,i mialam wrazenie ze w piersiach mi sie jakby jakies zylki przepychaly otwieraly,i duzo sluzu.no to z takich wczesnych
 
Moje pierwsze objawy byly zupelnie nie typowe a na pewno nie podobne do tych przed @. A mianowicie to objawy grypy, zgaga (nigdy jej nie mialam) i zaczela robic mi sie ciemna otoczka na sutkach. Bol w dole brzucha czy mdlosci pojawily sie w ok 6tc. W ok 4 tyg strasznie swedzialy mnie sutki. Kochana nie panikuj, jesli raz udalo ci sie zajsc w ciaze to juz jest super znak. Wyluzuj, nie zadreczaj sie i nie nakrecaj. NIe zaprzataj glowy niepotrzebnym stresem a na pewno sie uda;)
 
no moze racja, niepotrzebnie sie zadreczam i trace na to czas;-) co ma byc to bedzie ale tak to jest,ciezko mi to wytlumaczyc, jak bardzo tego pragne... okres mialam w sylwestra, wiec sie nawet zastanawiam, czy nie moglo dojsc do zaplodnienia wczesniej, mimo ze okres byl, ale wiem ze niektore kobiety miewaja krwawienia na pocatku ciazy.... wtedy te moje ''objawy'' bylyby juz w 6tym tygodniu ciazy, no ale nie ma co gdybac.pozekam i zobacze,trzymajcie kciuki, i dzieki;-)
 
A ten w sylwka okres to normalny czy krotki?no bo jak mysliszze 6tyc moglby byc to test by na bank wyszedl,zawsze zostaje slynna beta,oma chyba wychodzi szybko,daj znac jak sie rozwinela sytuacja
 
Niestety jak się chce zajść w ciążę, to można sobie wszystkie możliwe objawy wkręcić, najlepiej idź na betę i będziesz mieć 100% pewności, bo gdybanie Cię wykończy...
 
Moja koleżanka stara się o dziecko, ma praktycznie wszystkie objawy, które by mogły potwierdzić ciążę, ale test pokazuje coś innego. Mówiłam jej, żeby zrobiła bete i że za szybko zrobiła test i włąśnie jest strasznie nakręcona, bo ona by już chciała :) na spokojnie wszytsko :)
 
Niestety dziewczyny, które bardzo chcą często dopatrują się we wszystkim pierwszych objawów ciąży :/. Jak pisałam w innym wątku ja parę razy miałam bardzo dziwne objawy przed okresem i też już byłam przekonana, że czeka mnie ciąża, ale wynik był negatywny. Natomiast, kiedy się udało objawy były idealnie jak na okres, nic nietypowego. Objawy typowo ciążowe (nudności, wrażliwość na zapachy) pojawiły się u mnie dopiero koło 7 tygodnia ciąży.
 
Ja tak samo pisałam w swoich wątkach, u mnie wystąpiło jednodniowe plamienie tydzień przed okresem zostało mi 4 dni do niego i staram się nie nakręcac tym bardziej że brzuch boli mnie jak na okres a śluz to normalnie leci ze mnie jak nie wiem poprostu zalewa mnie [emoji1] ale jak to piszą inne Panie każda z nas jest inna i przebiega ciaza inaczej. Zaobserwowałam u moich znajomych właśnie objawy jak na okres a właściwie nie dostały go więc wszystko możliwe
 
reklama
U mnie 2 razy identyczne objawy zaczęły się jakoś 3 dni przed terminem miesiączki - plamienie implantacyjne, charakterystyczny ból piersi (jakby nagle przytyły po 2 kg i ktoś je mocno ściskał) i jakieś takie ogolne rozdrażnienie. Z beta warto parę dni poczekać bo jak będzie wynik do 40 to pewności nie ma ;)
 
Do góry