reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wcześniejszy poród

Dołączył(a)
19 Listopad 2016
Postów
6
Hej kobietki :) powiedzcie mi proszę, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na wywołanie naturalnie porodu? Męczą mnie chyba wszystkie możliwe dolegliwości związane z ciążą i chciałabym sobie już "ulżyć".. Jestem w 38+4 tc.
 
reklama
Dla dziecka każdy dzień w brzuszku mamy to bardzo dużo dla niego.
Będą momenty ze po porodzie tez będzie ciężko i co wtedy?
Wiem ze masz dość ale to już ostatnia prosta, dasz radę!!! BO JAK NIE TY TO KTO
.
 
są też inne metody oprócz seksu:) np Pomóc może również wysiłek fizyczny.
bardzo dobry jest też wywar z liści malin(wiele mam po niego sięga),albo wez olej
olej rycynowy
stosowany od stuleci, niewątpliwie pobudza perystaltykę jelit, ale do dzisiaj nikt dokładnie nie wie, na jakiej zasadzie prowokuje akcję porodową. Wypija się jedną łyżkę rano (można zmieszać z sokiem, by łatwiej było przełknąć – jest paskudny), po godzinie można dawkę powtórzyć.
To tak ogólnie wez spróboj ten olej rycynowy,więcej wysiłku fizycznego,ciepła kąpiel i ten wywar z liści.
Powinno pomóc:p
 
a i najważniejsze żadnego stresu stres jest wrogiem numer jeden .Olejek rycynowy i herbatka z liści malin powinny Ci pomóc liczę na naj:)
 
reklama
U Nas pomógł sex ❤ ❤ ❤ Mikołajek urodził się dokładnie w tym tyg i dniu ciąży w którym ty dokładnie dziś jesteś :)
 
Do góry